نام کاربري : کلمه عبور : عضو انجمن نيستيد ! همين حالا عضو شويد . | کلمه عبور خود را فراموش کرده ام !تعداد بازديد 654
آغاز شده توسط
متن
matinmr آفلاينتعداد ارسال ها: 47
تاريخ عضويت: 23 /6 /1395
محل زندگي: اصفهان
سن: 17
تعداد تشکر کرده: 69
تعداد تشکر شده: 119
نیروی هوافضای سپاه پاسداران
انجمن اي ار ارتش

رزمایش نیروی زمینی سپاه
سردار محمد نظر عظیمی فرمانده قرارگاه منطقه‌ای نجف اشرف نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی درباره برگزاری رزمایش امام علی(ع) نزسا گفت: این رزمایش در منطقه عمومی غرب کشور و با به‌کارگیری یگان‌های تحت امر قرارگاه نجف اشرف اجرا می‌شود.
وی افزود: ارتقا توان رزمی رزمندگان و بسیجیان در یگان‌های رزم قرارگاه نجف اشرف برای حضور در ماموریت‌های محوله در صورت نیاز و ایجاد قدرت بازدارندگی دفاعی، از جمله اهداف برگزاری این رزمایش است.
فرمانده قرارگاه منطقه‌ای نجف اشرف نیروی زمینی سپاه تصریح کرد: در این رزمایش قرار است که انواع تاکتیک‌های نبرد از جمله نبردهای نامتقارن، تمرین شده و یک ارزیابی دقیقی از وضیعت نیروهای قرارگاه صورت بگیرد.
سردار عظیمی اضافه کرد: در این رزمایش، قرارگاه نجف در نظر دارد که بخشی از آمادگی رزمی و امکانات خود را به نمایش گذاشته و در تمریناتی در مقیاس واقعی، با تهدیدات مواجهه کند.
وی در پایان اظهار داشت: البته قرارگاه نجف اشرف در طول سالیان اخیری که تشکیل شده، به وضوح نشان داده که هیچ گاه از سطح آمادگی خود نکاسته، بلکه همواره سطح آمادگی رزمی، اطلاعاتی و پشتیبانی خود را افزایش داده است.
امضاي کاربر : "رژیم صهیونیستی 25 سال آینده را نخواهد دید."
پنجشنبه 07 بهمن 1395 - 09:39
نقل قول تشکر گزارش به مديريت ارسال پيام خصوصي
تشکر شده: 5 کاربر از matinmr به خاطر اين مطلب مفيد تشکر کرده اند: viper-59 &sky_hero &alij &galla &crounus2000 &برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.
انجمن نظامی آی آر ارتش