نام کاربري : کلمه عبور : عضو انجمن نيستيد ! همين حالا عضو شويد . | کلمه عبور خود را فراموش کرده ام !آغاز شده توسط
متن
aliesmaili آفلاينتعداد ارسال ها: 104
تاريخ عضويت: 14 /4 /1395
محل زندگي: تبریز
سن: 14
تعداد تشکر کرده: 49
تعداد تشکر شده: 411
نیروی زمینی سپاه پاسداران
انجمن اي ار ارتش

جنجال صهیونیست‌ها درباره دو بازیکن فوتبال
نرفتن بازیکنان ایرانی تیم پانیونیوس به اسرائیل هیچ مجازاتی ندارد
به نقل از کانون هواداران پانیونیوس یونان، رسانه‌های رژیم صهیونیستی مدعی شدند که در صوتیکه مسعود شجاعی و احسان حاج صفی دو بازیکن ایرانی پانیونیوس به تل آویو برای بازی با نماینده رژیم صهیونیستی نیایند، از سوی فیفا و یوفا محروم خواهند شد.

رسانه‌های رژیم صهیونیستی با جوسازی و دروغ مدعی شدند که دو بازیکن ایرانی پانیونیوس اگر به تل آویو نیایند، محروم خواهند شد!کانون هواداران پانیونیوس یونان اعلام کرده است؛ رسانه‌های رژیم صهیونیستی مدعی شدند که در صورتی‌که مسعود شجاعی و احسان حاج صفی دو بازیکن ایرانی پانیونیوس به تل آویو برای بازی با نماینده رژیم صهیونیستی نیایند، از سوی فیفا و یوفا محروم خواهند شد.
این ادعا رسانه‌های رژیم صهیونیستی درحالی است که آن‌ها مدعی شدند که اقدام این دو بازیکن ایرانی سیاسی است و خارج از عرف ورزش می‌باشد. به نظر می رسد رسانه های رژیم صهیونیستی در پی این هستند که ضعف خود در رشته های مختلف ورزشی را با استفاده از جنگ رسانه‌ای مخفی کنند. مسعود شجاعی و احسان حاج صفی به دلیل پایبندی به آرمان فلسطین به این سفر نخواهند رفت و ادعای رسانه های صهیونیستی در حالی مطرح می شود کهاین دو بازیکن تبعه ایران هستند و این کشور رژیم صهیونیستی را به رسمیت نمی شناسد و آنها از نظر قانونی نیز نمی توانند به سرزمین های اشغالی سفر کنند.
در همین ارتباط نوید مظفری کارشناس داوری به آرمان صالحی خبرنگار ورزشی بسیج پرس گفت: این مسئله تازه ای نیست. در گذشته هم نمونه هایی بوده مانند زمانیکه اشکان دژاگه در وولفسبورگ بود این تیم برای دیدار با نماینده رژیم صهیونیستی به سرزمین های اشغالی سفر کرد اما دژاگه همراه آنها نرفت.
مظفری در ادامه گفت: ممکن است بازیکن به دلایل شخصی مانند دلایل خانوادگی، تر از پرواز یا بیماری تیمش را در یک سفر همراهی نکند و برای این امر هیچ محرومیتی در قوانین فیفا وجود ندارد و این صرفا بازی رسانه ای است و هیچ مبنای قانونی ندارد.
این کارشناس داوری اضافه کرد: یک بازیکن می تواند دلیل عدم سفر خود را مصدومیت عنوان کند و این موضوع اصلا ارتباطی به تیم حریف ندارد و فیفا نیز دلیلی برای محرومیت در این مورد نمی بیند.

وی افزود: در صورت عدم تمایل یک بازیکن به یک سفر هیچ نهادی نمی تواند او را مجبور به این سفر کند و این امر مربوط به خود او و باشگاهش است.

انتهای گزارش/
منبع
امضاي کاربر :
الله اکبر
جانم فدای رهبر

چهارشنبه 04 مرداد 1396 - 14:22
نقل قول تشکر گزارش به مديريت ارسال پيام خصوصي
تشکر شده: 5 کاربر از aliesmaili به خاطر اين مطلب مفيد تشکر کرده اند: rubik &alij &espadan &hk416 &asd &برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.
انجمن نظامی آی آر ارتش