نام کاربري : کلمه عبور : عضو انجمن نيستيد ! همين حالا عضو شويد . | کلمه عبور خود را فراموش کرده ام !آغاز شده توسط
متن
f-14a آفلاينتعداد ارسال ها: 1417
تاريخ عضويت: 2 /6 /1392
محل زندگي: آذربایجان غربی
تعداد تشکر کرده: 3640
تعداد تشکر شده: 7830
نیروی هوایی ارتش ج.ا.ا
انجمن اي ار ارتش

فرمانده کل ارتش تغییر کرد
فرمانده کل ارتش ایران تغییر کرد

آیت‌الله خامنه‌ای فرمانده کل قوا، در احکام جداگانه‌ای امیر سرلشکر عطاءالله صالحی را به سمت جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح و امیر سرلشکر سیّد عبدالرّحیم موسوی را با ارتقاء به درجه‌ی سرلشکری به سمت فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران منصوب کردند
امضاي کاربر :
دوشنبه 30 مرداد 1396 - 19:55
نقل قول تشکر گزارش به مديريت ارسال پيام خصوصي
تشکر شده: 8 کاربر از f-14a به خاطر اين مطلب مفيد تشکر کرده اند: hasanali &alij &espadan &rubik &asd &mehdi &behzad005 &t_72 &


تعداد ارسال ها: 4543
تاريخ عضويت: 26 /6 /1392
محل زندگي: تبریز
تعداد تشکر کرده: 7623
تعداد تشکر شده: 21849
نیروی زمینی ارتش ج.ا.ا
انجمن آي آر ارتش

پاسخ : 1 RE فرمانده کل ارتش تغییر کرد

آیت الله خامنه‌ای در احکام جداگانه‌ای امیر سرلشکر عطاءالله صالحی را به سمت جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح و امیر سرلشکر سیّد عبدالرّحیم موسوی را با ارتقاء به درجه‌ی سرلشکری به سمت فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران منصوب کردند.به گزارش میهن نو؛ حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا، در احکام جداگانه‌ای امیر سرلشکر عطاءالله صالحی را به سمت جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح و امیر سرلشکر سیّد عبدالرّحیم موسوی را با ارتقاء به درجه‌ی سرلشکری به سمت فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران منصوب کردند.متن احکام فرمانده معظم کل قوا به این شرح است:بسم الله الرّحمن الرّحیمامیر سرلشکر عطاءالله صالحیبا قدردانی از خدمات خالصانه شما در فرماندهی ارتش جمهوری اسلامی ایران، بنا به پیشنهاد رئیس ستاد کل نیروهای مسلح، جنابعالی را که از سوابق و تجارب ارزشمندی در حوزه‌های فرماندهی و ستادی برخوردار می‌باشید به سِمت جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح منصوب می‌کنم.از زحمات و تلاشهای امیر سرتیپ سیّد عبدالرّحیم موسوی در این مسئولیت قدردانی می‌کنم. توفیق همگان را از خداوند متعال مسئلت دارم.سیّد علی خامنه‌ای30 مرداد 1396بسم الله الرّحمن الرّحیمامیر سرتیپ سیّد عبدالرّحیم موسوینظر به تعهد و شایستگی و تجارب، شما را با ارتقاء به درجه سرلشکری به سِمت فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران منصوب می‌کنم.با توجه به ذخیره‌ی عظیم نیروی انسانی کارآمد و مؤمن ارتش و تجربیات دوران دفاع مقدّس و پس از آن، انتظار می‌رود در دوران فرماندهی شما با رویکرد تحولی و انقلابی، ارتقاء توان و آمادگی‌های رزمی و تعالی معنوی و بصیرتی و تأمین نیازهای معیشتی و هم‌افزایی با سایر نیروهای مسلح، شتاب گیرد و مجموعه آجا به نصاب شایسته‌تر برسد.از تلاش‌های خالصانه و ارزشمند امیر سرلشکر عطاءالله صالحی در طول خدمت تشکر و قدردانی می‌کنم و توفیق همگان را از خداوند متعال مسئلت دارم.

سیّد علی خامنه‌ای30 مرداد 1396
دوشنبه 30 مرداد 1396 - 20:12
نقل قول تشکر گزارش به مديريت ارسال پيام خصوصي
تشکر شده: 9 کاربر از hasanali به خاطر اين مطلب مفيد تشکر کرده اند: espadan /alij /f-14a /rubik /asd /elyas /mehdi /behzad005 /t_72 /


تعداد ارسال ها: 1417
تاريخ عضويت: 2 /6 /1392
محل زندگي: آذربایجان غربی
تعداد تشکر کرده: 3640
تعداد تشکر شده: 7830
نیروی هوایی ارتش ج.ا.ا
انجمن آي آر ارتش

پاسخ : 2 RE فرمانده کل ارتش تغییر کرد
سوابق فرمانده جدید کل ارتش

🔹فرماندهی تیپ دانشجویان دانشگاه افسری امام علی (ع)
🔹فرماندهی دانشگاه افسری
🔹فرماندهی قرارگاه شمال شرق ارتش
🔹معاونت آموزش نیروی زمینی ارتش
🔹معاونت طرح و برنامه نیروی زمینی ارتش
🔹ریاست اداره عملیات ارتش
🔹ریاست ستاد مشترک ارتش (حکم رهبری)
🔹جانشینی فرمانده کل ارتش (حکم رهبری) و ریاست مرکز مطالعات راهبردی آجا
🔹جانشینی رئیس ستادکل نیروی‌های مسلح(حکم رهبری)

🔸امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی طی حکمی از سوی آیت الله سید علی خامنه ای فرمانده معظم کل قوا به سمت فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران منصوب شد.
امضاي کاربر :
دوشنبه 30 مرداد 1396 - 23:01
نقل قول تشکر گزارش به مديريت ارسال پيام خصوصي
تشکر شده: 9 کاربر از f-14a به خاطر اين مطلب مفيد تشکر کرده اند: rubik /asd /hasanali /espadan /elyas /mehdi /alij /behzad005 /t_72 /


تعداد ارسال ها: 70
تاريخ عضويت: 15 /6 /1395
محل زندگي: اصفهان
تعداد تشکر کرده: 163
تعداد تشکر شده: 316
نیروی زمینی ارتش ج.ا.ا
انجمن آي آر ارتش

پاسخ : 3 RE فرمانده کل ارتش تغییر کرد
درود بر دوستان انجمن
یکی از دوستان یک تحلیلی در این مورد بنویسه چرا جاگزین شدن و در مورد فرمانده قبلی کل ارتش نیز توضیحاتی بگویند دوستانی که مثله من اشنایی ندارند اگاه شوند.
تشکر
امضاي کاربر :
در راه میهن اگر دوازده پسر داشتم و همه را یکسان دوست می داشتم و یازده پسر را در راه میهن کشته می دادم، خوش تر بودم تا یکی یکی در رختخواب بمیرند.
شکسپیر
چهارشنبه 01 شهریور 1396 - 05:06
نقل قول تشکر گزارش به مديريت ارسال پيام خصوصي
تشکر شده: 3 کاربر از t_72 به خاطر اين مطلب مفيد تشکر کرده اند: rubik /espadan /f-14a /


تعداد ارسال ها: 224
تاريخ عضويت: 26 /1 /1395
سن: 19
تعداد تشکر کرده: 244
تعداد تشکر شده: 478
نیروی زمینی سپاه پاسداران
انجمن آي آر ارتش

پاسخ : 4 RE فرمانده کل ارتش تغییر کرد
سرلشکر موسوی را بهتر بشناسیم
امیر سرلشکر ستاد دکتر سید عبدالرحیم موسوی، فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در سال 1338 در خانواده ای مذهبی و متدین در شهرستان قم به دنیا آمد. او ازهمان دوران نوجوانی و جوانی فردی منظم، ورزشکار، دارای مدرک داوری و سابقه مربیگری در رشته فوتبال، جوینده و خلاق و مصمم در پاسداشت مبانی دینی و اخلاقی و علاقه مند به دین مبین اسلام و مرجعیت شیعه بود. او با عشق و ارادت به نهضت امام خمینی(رضوان الله تعالی علیه) پیش از پیروزی انقلاب علیه رژیم ستمگر طاغوت به فعالیت انقلابی می پرداخت.
وی پس از اخذ دیپلم ریاضی که مصادف با پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی بود، در سال 1358 به استخدام ارتش جمهوری اسلامی ایران در آمده و وارد دانشکده افسری نیروی زمینی شد و دوره های آموزشی مختلف رزمی و ستادی از جمله،چتربازی،توپخانه صحرایی،مربی گری تیراندازی،دوره عالی رسته ای،دوره فرماندهی وستاد را با موفقیت طی نمود.
سرلشگر موسوی در دوران دفاع مقدس در مناطق عملیاتی کردستان، غرب و جنوب و جبهه های حق علیه باطل از جمله لشکر 28 کردستان و گروه 33 توپخانه مسئولیت داشته و در عملیات های والفجر 4، والفجر 9، بیت المقدس5، قادر ، نصر و چندین رشته عملیات دیگر حضوری موثر داشته است.
وی پس از جنگ تحمیلی به عنوان افسری با تجربه وکارآمد به فرماندهی هیئت نظامی و تیپ دانشجویان دانشگاه افسری امام علی(ع) منصوب شد. همچنین فرماندهی منطقه شرق کشور، جانشین عملیات ارتش ،فرماندهی دانشگاه افسری امام علی(ع)، معاون طرح وبرنامه نیروی زمینی،رئیس ستاد مشترک ارتش،جانشینی فرماندهی کل آجا و جانشینی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح از دیگر مسئولیت های مهمی است که درسابقه درخشان خدمتی امیر موسوی به چشم می خورد.
وی همچنین دارای مدرک دکترای علوم دفاعی استراتژیک از دانشگاه عالی دفاع ملی و موسس و مدیریت مرکز مطالعات راهبردی ارتش بوده که علاوه بر سرپرستی مرکز یاد شده، دانشیار و عضویت در هیئت علمی دانشگاه عالی دفاع ملی؛ ساماندهی دانشگاه ها و مراکز علمی ارتش و ریاست شورای عالی تحقیقات، فرماندهی قرارگاه جهاد علمی را نیز در کارنامه خود دارد.
فرمانده کل ارتش با وجود روحیه نظامی گری قوی و سابقه رزمندگی و جانبازی، یک چهره علمی شناخته شده است و علاوه بر نظریه پردازی در حوزه های خاص نظامی، صاحب نظریه فرماندهی مبتنی بر اخلاق و مروج نظریه ارتش معنویت محور می باشد.
امیر سرلشکر موسوی علاوه بر عشق و اعتقاد عمیق به ارتش، از دوران دانشجویی تا امروز ارتباط بسیار خوبی با سایر نیروهای مسلح داشته و علاوه بر ارتش در بین سایر سازمانها بویژه بسیج از محبوبیت خاصی برخوردار است.
گفتنی است سرلشکر موسوی با بیش از 96 ماه سابقه حضور در مناطق عملیاتی، به دلیل کسب موفقیت های رزمی، دفاعی و ستادی بارها در دستور و فرمان های نیروی زمینی و ستاد فرماندهی کل ارتش مورد تشویق و تقدیر قرار گرفته است.
وی درتاریخ سی ام مردادماه 1396 طی حکمی از سوی فرماندهی معظم کل قوا حضرت امام خامنه ای
(مد ظله العالی) ضمن ارتقاء به درجه سرلشکری به عنوان فرماندهی کل ارتش جمهوری اسلامی ایران منصوب شد.
امضاي کاربر :
پنجشنبه 02 شهریور 1396 - 12:05
نقل قول تشکر گزارش به مديريت ارسال پيام خصوصي
تشکر شده: 3 کاربر از nazsa به خاطر اين مطلب مفيد تشکر کرده اند: asd /f-14a /mehdi /برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.
انجمن نظامی آی آر ارتشسايت نظامي آي آر ارتش در مرداد ماه سال 1391 تاسيس و براي بالابردن معلومات نظامي پارسي زبانان جهان راه اندازي شده است.اين سايت به هيچ ارگان دولتي و نظامي وابسته نيست و کاملا شخصي مي باشد.تمامي حقوق مطالب براي سايت آي آر ارتش محفوظ مي باشد.
ضمنا کپي برداري از مطالب انجمن و سايت با ذکر منبع باعث خوشنودي ماست.ايميل پست الکترونيکي مديريت سايت : ir.artesh@yahoo.com