نام کاربري : کلمه عبور : عضو انجمن نيستيد ! همين حالا عضو شويد . | کلمه عبور خود را فراموش کرده ام !

تعداد ارسال ها: 171
تاريخ عضويت: 3 /6 /1393
تعداد تشکر کرده: 172
تعداد تشکر شده: 748
[Custom_Field_Content]
انجمن آي آر ارتش

پاسخ : 9 RE 4 شهید حمله هوایی صهیونیست ها به فرودگاه t4 حمص
نقل قول از hossein
بزرگترین اشتباه اینه که بخواهیم توی این شرایط هم با اسرائیل دشمن باشیم و هم در برابر حملات اسرائیل از نیروهامون دفاع نکنیم. مدافعان حرم گوشت قربانی نیستند که بذاریمشون جلوی گلوله های اسرائیلی ها! اگر نمی تونیم ازشون دفاع کنیم، حداقل اسرائیل رو توی شرایط تحریک نکنیم که بیاد سراغ این بنده های خدا. ایران اگر این بار هم نخواد پاسخ بده، بهتره قید سوریه رو بزنه و با یک معامله با غرب و آمریکا، از اونجا عقب نشینی بکنه تا بیخودی جوون سربازان ایرانی رو به خطر نیاندازه. از قدیم گفتند که نمیشه هم خدا رو خواست و هم خرما رو.
فراموش نکنیم اونقدر مسئولین دولتی و فرماندهان نظامی وقت در جنگ اشتباه کردند که آخر جنگ کسی رو نداشتیم که بره بجنگه، حالا که این شیرها دارن اونجا از حرمت ایران دفاع می کنن، حداقل برای جونشون یک حداقل ارزش رو قائل بشیم وگرنه با این شرایط که داعش دوباره در حال جون گرفتنه، معلوم نیست بازم آدم پیدا بکنیم که بره بجنگه.

به پیر به پیغمبر مذاکره با امریکا بزرگترین اشتباهیه که یک کشور اسلامی میتونه انجام بده. ما زمانی از سوریه خارج میشیم که قرقیسیا رخ بده در غیر این صورت باید حضورمونو به ثمر برسونیم تا از زمین به اسرائیل برسیم
امضاي کاربر : ار سال 57 یه عده ای گفتند ما اهل کوفته نیستیم. خدا گفت: باشه پس امتحانتون میکنم. امتحان جهاد ( 8 سال دفاع مقدس)، امتحان اقتصادی (تحریم) ، امتحان حکمیت ( فتنه 88 و ادامه)
یادتون باشه ما امتحانات رو تا الان قبول شدیم. ادامشو از کار باز نمونید که اگر کنار بکشیم سیلی خدا تا چند صد سال گریبان ما خواهد بود.
سه شنبه 21 فروردین 1397 - 22:21
نقل قول تشکر گزارش به مديريت ارسال پيام خصوصي
تشکر شده: 5 کاربر از leonardo0011 به خاطر اين مطلب مفيد تشکر کرده اند: alij /asd /hossein /espadan /galla /


انجمن نظامی آی آر ارتش