نام کاربري : کلمه عبور : عضو انجمن نيستيد ! همين حالا عضو شويد . | کلمه عبور خود را فراموش کرده ام !

تعداد ارسال ها: 171
تاريخ عضويت: 3 /6 /1393
تعداد تشکر کرده: 172
تعداد تشکر شده: 748
[Custom_Field_Content]
انجمن آي آر ارتش

پاسخ : 8 RE آیا جنگ جهانی سوم در راه است؟
سارا هاکبی سندرز، سخنگوی کاخ سفید روز چهارشنبه به خبرنگاران گفت که هنوز تصمیم قطعی برای حمله به این کشور اتخاذ نشده است. با این حال وی ادعای روسیه مبنی بر ساختگی بودن حمله شیمیایی به شهر دوما در منطقه غوطه دمشق را رد کرد. به گفته وی اطلاعات ایالات متحده «تصویر کاملا متفاوتی» از روایت روسیه به دست می‌دهد.عصر چهارشنبه، شماری از نیروهای پلیس نظامی روسیه از ساختمانی که گفته می‌شود امدادگران اجساد قربانیان «حمله شیمیایی» دوما را از آن بیرون کشیده اند، بازدید کردند. وزارت دفاع روسیه می‌گوید این گزارش تمام ادعاهای استفاده از سلاح شیمیایی در این منطقه را رد می‌کند.همزمان فرانسه و بریتانیا، متحدان اصلی ایالات متحده برای حمله به اهدافی در سوریه، مشغول بررسی راه‌ها و اهداف ضربه زدن به مراکز ادعایی «تولید و انبار تسلیحات شیمایی» و استفاده از این جنگ‌افزارها هستند. امانوئل ماکرون، رئیس جمهوری فرانسه پیش از حمله اخیر به غوطه گفته بود که زاغه‌های مهمات شیمیایی سوریه را هدف قرار خواهد داد. این کشور در دوره ریاست جمهوری فرانسوا اولاند هم یکی از حامیان پر و پا قرص مداخله نظامی در سوریه بود؛ رویکردی که عملا به دلیل ناخوانی با سیاست‌های خاورمیانه‌ای باراک اوباما، عملا ناکام ماند. آقای ماکرون گفته است که در روزهای آینده «با مشارکت متحدان آمریکایی و بریتانیایی خود» برای عملیات نظامی در سوریه تصمیم خواهد گرفت.
امضاي کاربر : ار سال 57 یه عده ای گفتند ما اهل کوفته نیستیم. خدا گفت: باشه پس امتحانتون میکنم. امتحان جهاد ( 8 سال دفاع مقدس)، امتحان اقتصادی (تحریم) ، امتحان حکمیت ( فتنه 88 و ادامه)
یادتون باشه ما امتحانات رو تا الان قبول شدیم. ادامشو از کار باز نمونید که اگر کنار بکشیم سیلی خدا تا چند صد سال گریبان ما خواهد بود.
پنجشنبه 23 فروردین 1397 - 12:05
نقل قول تشکر گزارش به مديريت ارسال پيام خصوصي
تشکر شده: 5 کاربر از leonardo0011 به خاطر اين مطلب مفيد تشکر کرده اند: alij /crounus2000 /asd /hossein /espadan /


انجمن نظامی آی آر ارتش