نام کاربري : کلمه عبور : عضو انجمن نيستيد ! همين حالا عضو شويد . | کلمه عبور خود را فراموش کرده ام !

تعداد ارسال ها: 171
تاريخ عضويت: 3 /6 /1393
تعداد تشکر کرده: 172
تعداد تشکر شده: 748
[Custom_Field_Content]
انجمن آي آر ارتش

پاسخ : 9 RE آیا جنگ جهانی سوم در راه است؟
نشأت الاطرش" نماینده پارلمان سوریه و رئیس کمیته روابط سوریه و ایران درباره تکرار اتهامات آمریکا علیه این کشور مبنی بر استفاده از سلاح شیمیایی به خبرنگار تسنیم در دمشق گفت ادعای استفاده دولت سوریه از سلاح شیمیایی علیه ملت، دروغی است که آمریکا آن را اختراع کرده است.
الاطرش افزود: آنچه امروز در حال جریان است این است که سوریه پیروز شده و اخیراً پیروزی‌های بسیار بزرگی را به‌ویژه در دوما و غوطه شرقی دمشق محقق کرده است و این پیروزی آشکار دلیل اصلی این تشدید تنش‌ها توسط دونالد ترامپ علیه دولت سوریه و ملت سوریه است.
وی درباره احتمال عملی شدن تهدیدهای آمریکا علیه سوریه گفت: ما می‌دانیم که باراک اوباما رئیس‌جمهور سابق آمریکا نیز این تهدید را مطرح کرد، اما او تهدیدهای خود را عملی نکرد و دلیل آن هم بسیار مهم است، زیرا ما با انسجام خود با دولت با آمریکا مقابله خواهیم کرد. من گمان نمی‌کنم که ترامپ به سوریه حمله کند و اگر چنین حمله‌ای رخ بدهد، این حمله بر ملت سوریه و اراده آن‌ها تأثیر نخواهد گذاشت، زیرا بین ملت، ارتش و رهبر سوریه، یک همبستگی واقعی وجود دارد.
وی درباره واکنشی که سوریه و همپیمانانش در صورت عملی شدن تهدیدهای آمریکا نشان خواهند داد اظهار داشت: طبیعتاً همپیمانان ما می‌دانند که توطئه بسیار بزرگی علیه سوریه با متهم کردن دولت سوریه به استفاده از سلاح شیمیایی طراحی شده است هرچند این اتهامات دروغی محض است و اصلاً صحت ندارد و من معتقدم که واکنش همپیمانان به این تهدیدها قاطعانه خواهد بود.
امضاي کاربر : ار سال 57 یه عده ای گفتند ما اهل کوفته نیستیم. خدا گفت: باشه پس امتحانتون میکنم. امتحان جهاد ( 8 سال دفاع مقدس)، امتحان اقتصادی (تحریم) ، امتحان حکمیت ( فتنه 88 و ادامه)
یادتون باشه ما امتحانات رو تا الان قبول شدیم. ادامشو از کار باز نمونید که اگر کنار بکشیم سیلی خدا تا چند صد سال گریبان ما خواهد بود.
پنجشنبه 23 فروردین 1397 - 12:06
نقل قول تشکر گزارش به مديريت ارسال پيام خصوصي
تشکر شده: 5 کاربر از leonardo0011 به خاطر اين مطلب مفيد تشکر کرده اند: alij /asd /yekkhatere /hossein /espadan /


انجمن نظامی آی آر ارتش