نام کاربري : کلمه عبور : عضو انجمن نيستيد ! همين حالا عضو شويد . | کلمه عبور خود را فراموش کرده ام !

تعداد ارسال ها: 286
تاريخ عضويت: 23 /1 /1396
تعداد تشکر کرده: 1848
تعداد تشکر شده: 1409
[Custom_Field_Content]
انجمن آي آر ارتش

پاسخ : 8 RE حمله تروریستی در رژه نیروهای مسلح در اهواز / دو عامل تیراندازی کشته و دو تن دستگیر شد
ضمناً امیداورم یک بازخواست درست و حسابی هم از مسئولین حفظ امنیت مراسم انجام بشه. اینکه فاصله بزرگ پارک پشت محل مراسم با کمترین محافظ رها شده بود، نیروها در دقایق ابتدایی کاملاً گیج بودند و ترجیحاً فرار می کردند و یا اینکه عده ای در شروع تیراندازی عنوان می کردند که نترسید، این یک مانور و بخشی از مراسمه، واقعاً جای شک و شبه داره. قاعدتاً باید روی پشت بام ساختمانهای مجاور تعدادی تک تیرانداز وجود می داشت که بلافاصله در برابر حملات احتمالی بشه واکنش نشون داد. بماند که تامین امنیت به کمک پهبادهای نظارتی هم یک کار پرهزینه نبوده که نشه از پهبادها برای 1-2 ساعت مراسم استفاده کرد و از بالا مراقب اوضاع نباشیم.

سال قبل 4 مهاجم وارد مجلس شدند و بعد از تبادل آتش سنگین چند ساعته، بالاخره به هلاکت رسیدند، امسال هم 4 مهاجم شروع به تیراندازی به انبوه جمعیت نظامیان و غیرنظامیان کردند و 15 دقیقه طول کشید تا تروریستها به هلاکت برسند. واقعاً آموزشهای نظامی نیروهای محافظ ما باید کاملاً بازبینی بشه.
دوشنبه 02 مهر 1397 - 02:05
نقل قول تشکر گزارش به مديريت ارسال پيام خصوصي
تشکر شده: 8 کاربر از hossein به خاطر اين مطلب مفيد تشکر کرده اند: behrouz07 /hk416 /castlevania /keyvanpersiangulf /aliesmaili /alij /hasanali /serdarhan /


انجمن نظامی آی آر ارتش