نام کاربري : پسورد : يا عضويت | رمز عبور را فراموش کردم
اسلحه شناسی
Home صفحه اصلي / استخدامی / نحوه استخدام کامل در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

انجمن نظامی آی آر ارتش
+ پاسخ به موضوع
تعداد بازديد 272908
نويسنده پيام
erfan1377 آفلاينارسال‌ها : 999
عضويت: 6 /9 /1392
محل زندگي: ارومیه
تشکرها : 556
تشکر شده : 2553
نیروی هوایی ارتش ج.ا.ا
انجمن ای ار ارتش

نحوه استخدام کامل در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
دوستان گرامی چون خیلی از شما برام تو پیام های شخصی از استخدام سپاه پرسیدین خواستم این قانون استخدام رو به طور کامل بذارم اگه اینو مطالعه کنین دیگه جایی واس شک وشبه نیست ........یا علی...........

شرایط استخدام در سپاه پاسداران جمهوری اسلامی‌ایران

سپاه پاسداران جمهوری اسلامی‌ایران جزو ارگانهای مهمی‌میباشد که هر ساله نیروی مورد نیاز خود را از طریق برگزاری آزمون و مصاحبه جذب مینماید.شرکت‌ها و سازمان‌ها و نهاد‌ها و ارگان‌های مهم ایران برای استخدام نیروی مورد نیازشان شرایط و معیار‌های خاص خودشان را دارند که صد البته این معیارها بر طبق شرایط کاری و داخلی و اختصاصی هر شرکت، سازمان، نهاد و ارگان تعیین و رعایت می‌شوند. از این رو ما در “ایران استخدام” برای آگاهی شما کارجویان عزیز می‌کوشیم شرایط عمومی‌ استخدام در شرکت‌ها و سازمان‌ها و نهادها و ارگانهای مطرح ایران را لیست کنیم:شرایط عمومی استخدام‌ماده 16 – شرایط عمومی استخدام کادر ثابت و پیمانی و پرسنل بسیجی ویژه (‌پاسداران افتخاری) به شرح زیر می‌باشد:
‌الف – اعتقاد به مبانی اسلام ناب محمدی (ص)، انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی ایران.
ب – اعتقاد و التزام عملی به ولایت فقیه.
ج – التزام عملی به احکام اسلام و قوانین جمهوری اسلامی و رعایت موازین اخلاق اسلامی.
‌د – عدم عضویت و هواداری از احزاب و گروهها و سازمانهای سیاسی.
ه – نداشتن سابقه عضویت و یا هواداری از احزاب و گروهها و سازمانهای غیر اسلامی. التقاطی، الحادی و غیر قانونی.
‌و – عدم اعتیاد به مواد مخدر و محکومیت به محرومیت از خدمات دولتی.
‌ز – داشتن شرایط تحصیلی و یا تخصصی مورد نیاز.
ح – داشتن سلامت و توانایی جسمی و روانی متناسب با خدمت مورد نیاز.
ط – داشتن حداقل 16 سال سن تمام و حداکثر 40 سال سن.
ی – داشتن حسن شهرت و عدم سوء سابقه.
‌تبصره 1 – استخدام پرسنل کادر ثابت، مشروط به داشتن تابعیت جمهوری اسلامی ایران می‌باشد.
‌تبصره 2 – پرسنل پیمانی و بسیجی ویژه از شرط حداکثر سن و محصلین از حداقل سن تعیین شده مستثنی می‌باشند.
‌تبصره 3 – برای مشاغل کارمندی در شرایط مساوی استخدام، ایثارگران انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی و خانواده درجه یک آنان در اولویت‌می‌باشند.
‌تبصره 4 – استخدام پرسنل مذکور در این ماده منوط به تأیید صلاحیت آنان توسط هیأت مرکزی گزینش است که پس از ارزیابی در طول دوره‌آموزش اولیه صورت می‌گیرد و در صورت لزوم هیأت مرکزی گزینش می‌تواند این اختیار را به هسته‌های گزینش تفویض نماید.
‌ماده 17 – هیأت مرکزی گزینش در سپاه مرکب از فرمانده کل سپاه یا جانشین وی، نماینده ولی فقیه در سپاه یا جانشین وی، رئیس ستاد کل سپاه،‌مسؤول حفاظت اطلاعات سپاه و معاون نیروی انسانی ستاد کل سپاه به عنوان دبیر هیأت و وزیر یا جانشین وی تشکیل می‌گردد و در چارچوب مفاد‌این قانون، وظیفه تعیین سیاستهای گزینش پرسنل سپاه و تدوین دستورالعملهای مورد نیاز و نظارت بر کار هسته‌های گزینش در سپاه را به عهده دارد.
‌تبصره – هسته‌های گزینش در ستاد کل سپاه، نیروها و سازمانهای وابسته، توسط هیأت مرکزی گزینش سپاه، برای گزینش پرسنل تشکیل می‌گردد.
‌ماده 18 – استخدام پرسنل نظامی برای خدمت در کادر ثابت بر اساس یکی از مقاطع تحصیلی پایان دوره‌های راهنمایی، دبیرستان، فوق دیپلم،‌لیسانس، فوق لیسانس ، و دکترا و بالاتر انجام می‌گیرد.
‌ماده 19 – کارمندان به دو صورت زیر استخدام می‌شوند:
‌الف – بر اساس مدارک تحصیلی در یکی از مقاطع پایان دوره‌های دبیرستان فوق دیپلم لیسانس فوق لیسانس دکترا و بالاتر
ب – بر اساس تخصص و مهارت عملی با داشتن حداقل مدرک پایان دوره تکمیلی نهضت سوادآموزی و حداکثر پایان دوره دبیرستان.
‌ماده 20 – سپاه برای مشاغلی که مستلزم بکارگیری زنان باشد آنان را استخدام می‌نماید تغییر محل خدمت زنان باید حتی‌الامکان تابع شرایط‌خدمتی همسران آنان باشد.
‌ماده 21 – سپاه می‌تواند به منظور تأمین نیاز سازمانی خود داوطلبانی را که حداقل دارای مدرک تحصیلی پایان دوره ابتدایی می‌باشند با اخذ تعهد 5‌سال خدمت نظامی و یا 6 سال خدمت کارمندی به صورت پیمانی استخدام نماید. و تمدید مهلت و تجدید قرارداد مجاز نمی‌باشد.
‌تبصره 1 – خدمت پرسنل پیمانی که خدمت دوره ضرورت را انجام نداده‌اند به منزله انجام خدمت دوره ضرورت تلقی می‌گردد و در صورتی که‌قبل از خاتمه تعهد به هر علت از خدمت مستعفی یا بر کنار گردند برابر قانون خدمت وظیفه عمومی با آنان رفتار خواهد شد.
‌تبصره 2 – سپاه می‌تواند پرسنلی را که در حال انجام خدمت دوره ضرورت می‌باشد به صورت پیمانی استخدام نماید.
‌ماده 22 – سپاه می‌تواند در صورت نیاز از پرسنل وظیفه در حین دوره خدمت ضرورت و همچنین پرسنل پیمانی در طول مدت قرارداد و پرسنل‌بسیجی اعم از عادی، فعال یا ویژه که شرایط لازم را دارا هستند برای کادر ثابت استخدام نماید و این قبیل داوطلبان در شرایط مساوی از اولویت‌برخوردارند. آموزش، درجه یا رتبه و ترفیعات آنان تابع مقررات مندرج در این قانون خواهد بود.
‌ماده 23 – سپاه می‌تواند در صورت نیاز با پرسنل بسیجی ویژه که حداقل 18 سال تمام سن داشته باشند، قراردادی انعقاد نماید که خدمت دوره‌ضرورت خود را پس از گذراندن آموزشهای لازم در طول حداکثر 10 سال هر سال به مدت حداقل یک ماه طی نمایند تا بدینوسیله همواره آمادگی رزمی‌برای مأموریتهای مختلف در شرایط ویژه را داشته باشند.
‌تبصره 1 – سپاه در مواقع جنگ و اضطرار این نیروها را احضار نموده و چنانچه بیشتر از مدت یک ماه در هر سال خدمت نمایند به همان اندازه از‌مدت خدمت و آموزش سالهای بعد کسر خواهد شد.
‌تبصره 2 – این دسته از پرسنل پس از گذراندن آموزشهای لازم در بدو خدمت از حقوق اجتماعی افراد منقضی خدمت وظیفه عمومی برای‌استخدام و تحصیل و نظیر آن بر برخوردار می‌باشند، لیکن در صورت قطع یا لغو یا بطلان قرار داد تا انجام کامل خدمت ضرورت، حقوق مزبور از آنها‌سلب می‌شود.
‌تبصره 3 – کلیه نهادها و سازمانها و وزارتخانه‌ها و شرکتهای دولتی و کارفرمایان بخش خصوصی اعم از اشخاص حقیقی یا حقوقی موظفند شغل‌این دسته از افراد را در طول خدمت سالانه آنها در سپاه حفظ نمایند، افراد مزبور در این مدت از دستگاه مربوطه حقوق و مزایا دریافت نخواهند نمود.
‌تبصره 4 – حقوق و مزایای این افراد بعد از آموزشهای لازم بدو خدمت مطابق حقوق و مزایای پرسنل کادر ثابت نظامی هم ردیف خواهد بود.
‌تبصره 5 – آیین‌نامه اجرایی این افراد ماده توسط وزارت و ستاد کل سپاه پس از کسب نظر از سازمان امور اداری و استخدامی کشور تهیه و به‌تصویب هیأت وزیران می‌رسد.
‌ماده 24 – خرید خدمت اشخاص بنا به ضرورت و برای مدت محدود با تشخیص نیروها و سازمانهای استخدام‌کننده به موجب آیین‌نامه موضوع‌ماده 37 قانون ارتش می‌باشد و اصلاحات مورد نیاز آن توسط ستاد کل سپاه با هماهنگی وزارت تهیه و به تصویب هیأت وزیران خواهد رسید.
‌ماده 25 – استخدام اعضای هیأت علمی مؤسسات آموزش عالی سپاه و پرداخت حق‌التدریس به اساتید و مربیان مقاطع دانشگاهی بر اساس‌مقررات استخدامی هیأت علمی دانشگاهها خواهد بود.
‌تبصره – استخدام مربی و پرداخت حق‌التدریس برای آموزشهای پائین‌تر از سطوح دانشگاهی تابع آیین‌نامه موضوع ماده 38 قانون ارتش خواهد‌بود. اصلاحات مورد نیاز توسط ستاد کل سپاه با هماهنگی وزارت دفاع تهیه و به تصویب هیأت وزیران خواهد رسید.
‌ماده 26 – استخدام افراد در سپاه ، بدون نیاز سازمانی و همچنین استخدام و یا تغییر وضع پرسنل جز به یکی از صور مذکور در این قانون مطلقاً‌ممنوع است.
‌بخش سوم – سازمان و طبقه بندی مشاغل
‌ماده 27 – تعداد و ترکیب نیروی انسانی سپاه و همچنین نسبت درجات و رتبه‌های آنان بر مبنای خط مشی، استراتژی و تهدیدات، برابر جداول‌سازمان و تجهیزات مصوب و به نسبتی که به وسیله ستاد کل سپاه تعیین و به تصویب فرماندهی کل خواهد رسید مشخص می‌گردد.
‌تبصره 1 – جداول سازمان نیروی انسانی سپاه و ستاد کل شامل محلهای سازمانی و ضرورت نظامی یا کارمندی یا مشترک بودن شغل و درجات و‌رتبه‌های متناسب برای هر محل سازمانی حسب مورد توسط ستاد کل سپاه و ستاد کل تهیه و به تصویب فرماندهی کل خواهد رسید.
‌تبصره 2 – به منظور جلوگیری از تورم پرسنل کادر ثابت در سپاه و سازمانهای وابسته در جداول سازمانی مشاغل باید به نحوی پیش‌بینی گردد که‌حتی‌الامکان از پرسنل وظیفه پیمانی و بسیجی استفاده شود.
‌ماده 28 – رسته عبارت است از مجموعه رشته‌های شغلی که از نظر تخصص یا نوع آموزش وابستگی و ارتباط نزدیک داشته باشند.
‌ماده 29 – مشاغل سپاه به تناسب احتیاج نیروها و سازمانها از رسته‌های مختلف تشکیل می‌شود. انواع رسته و علائم رسته‌ای و همچنین علائم‌درجات و شکل لباس پرسنل نظامی به موجب دستورالعملهایی خواهد بود که توسط ستاد کل سپاه تهیه و به تصویب فرماندهی کل خواهد رسید.
‌ماده 30 – بکارگیری پرسنل در مشاغل غیر مرتبط با رسته آنان ممنوع بوده و سپاه موظف است به منظور ایجاد انعطاف در اجرای مأموریتهای محوله‌به غیر از رسته اصلی ، رسته رزمی یا پشتیبانی رزمی دیگری برای کلیه پرسنل پیش بینی نماید.
‌تبصره – تغییر رسته پرسنل ممنوع می‌باشد و در موارد لزوم برابر دستورالعملی است که توسط ستاد کل سپاه تهیه و به تصویب فرماندهی کل‌خواهد رسید.
‌ماده 31 – ستاد کل سپاه موظف است حداکثر ظرف مدت یک سال در چارچوب این قانون کلیه مشاغل سپاه را مورد بررسی و تجزیه و تحلیل قرار‌داده و شرح وظایف و شرایط احراز هر شغل را تعیین و پس از تأیید فرماندهی کل سپاه در انتصابات و ترفیعات ملاک عمل قرار دهد.
‌ماده 32 – ستاد کل سپاه موظف است مشاغل مختص کارمندان موضوع بند(ب) ماده 19 این قانون را از نظر پیچیدگی و تخصص به سه گروه (1) ،(2)، و (3) و میزان مهارت در انجام مشاغل هر یک از سه گروه را به سه رده (1) و (2) و (3) طبقه بندی نماید. کمیسیون ارزیابی مهارت در بدو‌استخدام تخصص و مهارت این قبیل کارمندان را مورد ارزیابی قرار داده و گروه و رده آنان را تعیین می‌نماید.
‌ماده 33 – ستاد کل سپاه می‌تواند بنا به دستور فرماندهی کل سپاه برای انجام وظایف پیش‌بینی نشده پستهای موقت را ایجاد نموده و حداکثر ظرف‌مدت یک سال تکلیف آنان را از لحاظ حذف شغل و یا درج آن در جداول سازمان معین نماید.
از این به بعد با اجازه مدیران سایت( اگه اجازه بدین تمام سوالات استخدام سپاه اینجا مطرح شه و پاسخ های خودشون رو بگیرن)
امضاي کاربر : تو یک ساعت چو افریدون، به میدان باش تا زان پس

به هر جانب که روی اری درفش کاویان بینی

پنجشنبه 28 آذر 1392 - 13:31
ارسال پ.خ نقل قول تشکر گزارش به مدیریت
تشکر شده: 41 کاربر از erfan1377 به خاطر اين مطلب مفيد تشکر کرده اند: hadi_542 &hamedsalehiwolf &maryam20 &khalse &alemi &rishehr &poria &sabah &pourya &mohamad-admin &general-reza &amirkhalaban &hesam304 &farajbabaii &terminator2731 &reza70 &cyber &pasdar &hesam-m2 &f313 &rezajon &smafst &miladmir &parsa_tomcat &phpcoder &alexhunter &nopo97 &217 &yavarwelayat &yashaar2016 &amir-artesh23 &ajch &javad0111 &sobhans313 &haji1374 &persiangulf &labaik &hamidm1378 &mohammadrezaeijoo &sarbaz17 &reza1377 &


ارسال‌ها : 2001
عضويت: 14 /7 /1392
محل زندگي: اصفهان
شناسه ياهو: 592216@gmail.com
تشکرها : 2312
تشکر شده : 7820
نیروی هوایی ارتش ج.ا.ا
انجمن ای ار ارتش

پاسخ : 1 RE نحوه استخدام کامل در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
استخدام ها همه رسمی هستند یا پیمانی هم دارند؟
امضاي کاربر :
پنجشنبه 28 آذر 1392 - 13:54
وبسایت ارسال پ.خ نقل قول تشکر گزارش به مدیریت
تشکر شده: 12 کاربر از tomcat6062 به خاطر اين مطلب مفيد تشکر کرده اند: erfan1377 /khamoosh /alemi /general-reza /7033 /hesam-m2 /nopo97 /217 /yavarwelayat /ajch /yashaar2016 /sarbaz17 /


ارسال‌ها : 999
عضويت: 6 /9 /1392
محل زندگي: ارومیه
تشکرها : 556
تشکر شده : 2553
نیروی هوایی ارتش ج.ا.ا
انجمن ای ار ارتش

پاسخ : 2 RE نحوه استخدام کامل در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
نقل قول از tomcat6062
استخدام ها همه رسمی هستند یا پیمانی هم دارند؟

خیلی ممنون که از این پست دیدن کردی
نه خیر عمدتا استخدام هاشون همه رسمی چون فقط از طریق دانشگاه افسری میگیره از بدو ورود به استخدام رسمی در میایید اما بستگی به شرایط داره گه گداری هم میبینی که پیمانی هم ور میدارن اما اون پیمانی ها هم به سال نکشیده به استخدام رسمی در می ایند... اگه سوال داشتی در خدمتم...
یا علی.........
امضاي کاربر : تو یک ساعت چو افریدون، به میدان باش تا زان پس

به هر جانب که روی اری درفش کاویان بینی

پنجشنبه 28 آذر 1392 - 15:04
ارسال پ.خ نقل قول تشکر گزارش به مدیریت
تشکر شده: 12 کاربر از erfan1377 به خاطر اين مطلب مفيد تشکر کرده اند: khamoosh /sam_parrot /alemi /sabah /general-reza /hesam-m2 /nopo97 /217 /yavarwelayat /javad0111 /yashaar2016 /sarbaz17 /


ارسال‌ها : 48
عضويت: 16 /5 /1392
سن: 22
تشکرها : 22
تشکر شده : 77

پاسخ : 3 RE نحوه استخدام کامل در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
سلام.من چطورباید آزمون داخلی شون امتحان بدم آیا از دیپلم نیرو میگیرن.ومنظور من راه ورود به دانشگاه افسری امام حسین هست کی و کجا امتحان بدم............چه زمانی آزمونشون شروع میشه............
جمعه 29 آذر 1392 - 13:25
ارسال پ.خ نقل قول تشکر گزارش به مدیریت
تشکر شده: 10 کاربر از bagher01 به خاطر اين مطلب مفيد تشکر کرده اند: khamoosh /alemi /sabah /general-reza /7033 /hesam-m2 /yavarwelayat /ajch /yashaar2016 /sarbaz17 /


ارسال‌ها : 48
عضويت: 16 /5 /1392
سن: 22
تشکرها : 22
تشکر شده : 77

پاسخ : 4 RE نحوه استخدام کامل در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
آیا فردی میتونه از سپاه به ناجا بره؟
جمعه 29 آذر 1392 - 13:29
ارسال پ.خ نقل قول تشکر گزارش به مدیریت
تشکر شده: 8 کاربر از bagher01 به خاطر اين مطلب مفيد تشکر کرده اند: khamoosh /alemi /sabah /general-reza /hesam-m2 /ajch /yashaar2016 /sarbaz17 /


ارسال‌ها : 324
عضويت: 13 /8 /1392
تشکرها : 560
تشکر شده : 1677
هوانیروز ارتش ج.ا.ا
انجمن ای ار ارتش

پاسخ : 5 RE نحوه استخدام کامل در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
نقل قول از bagher01
آیا فردی میتونه از سپاه به ناجا بره؟کار نشد نداره !!!
البته انتقال نیرو به نیرو کمی مشکل هست اما در شرایط خاص اینکار راحت تر انجام میشه
مثلا" در ابتدای دولت هفتم که لایحه انحلال سپاه را مطرح و پیگیری نمودند به پرسنل سپاه اعلام شد که از سایر نیروهای مسلح و یا ادارات و سازمانها و وزارتخونه های دولتی ، اعلام نیاز آورده و با تسهیلاتی انتقالشون انجام شد
مثلا" به ناجا رفتند و یک درجه تشویقی و .... بهشون دادند
و بعدها هم برای انتخاب فرماندهان ناجا از بین کمیته چی ها و پاسدارها بیشتر انتخاب کردند و میکنند تا شهربانی چی ها و ژاندارمها

اگر اشتباه نکرده باشم هم اکنون هم این انتقال یعنی از سپاه به ناجا با سهولت انجام میشه و مشکل خاصی نیست.
امضاي کاربر : تا کمان هست ، در اندیشه آرش باشیم
جمعه 29 آذر 1392 - 14:00
ارسال پ.خ نقل قول تشکر گزارش به مدیریت
تشکر شده: 12 کاربر از ah-1j به خاطر اين مطلب مفيد تشکر کرده اند: erfan1377 /khamoosh /alemi /sabah /general-reza /7033 /hesam-m2 /217 /yavarwelayat /ajch /yashaar2016 /sarbaz17 /


ارسال‌ها : 999
عضويت: 6 /9 /1392
محل زندگي: ارومیه
تشکرها : 556
تشکر شده : 2553
نیروی هوایی ارتش ج.ا.ا
انجمن ای ار ارتش

پاسخ : 6 RE نحوه استخدام کامل در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
نقل قول از ah-1j
نقل قول از bagher01
آیا فردی میتونه از سپاه به ناجا بره؟کار نشد نداره !!!
البته انتقال نیرو به نیرو کمی مشکل هست اما در شرایط خاص اینکار راحت تر انجام میشه
مثلا" در ابتدای دولت هفتم که لایحه انحلال سپاه را مطرح و پیگیری نمودند به پرسنل سپاه اعلام شد که از سایر نیروهای مسلح و یا ادارات و سازمانها و وزارتخونه های دولتی ، اعلام نیاز آورده و با تسهیلاتی انتقالشون انجام شد
مثلا" به ناجا رفتند و یک درجه تشویقی و .... بهشون دادند
و بعدها هم برای انتخاب فرماندهان ناجا از بین کمیته چی ها و پاسدارها بیشتر انتخاب کردند و میکنند تا شهربانی چی ها و ژاندارمها

اگر اشتباه نکرده باشم هم اکنون هم این انتقال یعنی از سپاه به ناجا با سهولت انجام میشه و مشکل خاصی نیست.


با تشکر از جنابah-1j
داداش گلم الان دیگه چون سپاه به یه ارگان کاملا منظم و سیاسی و بزرگ نطامی تبدیل شده دیگا انتقال نیرو از این ارگان نظامی به هیچ وجه به سایر ارگان های نظامی و یا سیاسی وجود نداره اما اگر در شرایط خاص و بحرانی این کار با صدور وزارت دفاع به سپاه صورت میگره حرفا های جنابah-1j هم درست بود اما دیگه الان این امر به هیچ وجه ممکن نیست.......
یا علی
امضاي کاربر : تو یک ساعت چو افریدون، به میدان باش تا زان پس

به هر جانب که روی اری درفش کاویان بینی

جمعه 29 آذر 1392 - 15:47
ارسال پ.خ نقل قول تشکر گزارش به مدیریت
تشکر شده: 9 کاربر از erfan1377 به خاطر اين مطلب مفيد تشکر کرده اند: khamoosh /alemi /sabah /general-reza /hesam-m2 /217 /ajch /yashaar2016 /sarbaz17 /


ارسال‌ها : 999
عضويت: 6 /9 /1392
محل زندگي: ارومیه
تشکرها : 556
تشکر شده : 2553
نیروی هوایی ارتش ج.ا.ا
انجمن ای ار ارتش

پاسخ : 7 RE نحوه استخدام کامل در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
نقل قول از bagher01
سلام.من چطورباید آزمون داخلی شون امتحان بدم آیا از دیپلم نیرو میگیرن.ومنظور من راه ورود به دانشگاه افسری امام حسین هست کی و کجا امتحان بدم............چه زمانی آزمونشون شروع میشه............

داداش گلم سلام
تو باید از دانشگاه های نیمه متمرکز دانشگاه امام حسین رو انتخاب کنی و وقتی انتخاب کردی اونا یه ازمون ورودی داخلی میگرن که هر کس نمره قبولی اورد به تکمیل پرونده به سپاه مراجعه می کنه بعد شمارو برای انجام معاینات پزشکی و مصاحبه به 06پاسداران در تهران میفرستن اونا از دیپلم نیرو دیگه جذب نمیکنن فقط از طریق دانشگاه نیرو جذب میکنن ....امتحان هاشون هم در خود دانشگاه امام حسین صورت می گیره..اگه سوال داشتی در خدمتم..
یا علی....
امضاي کاربر : تو یک ساعت چو افریدون، به میدان باش تا زان پس

به هر جانب که روی اری درفش کاویان بینی

جمعه 29 آذر 1392 - 15:52
ارسال پ.خ نقل قول تشکر گزارش به مدیریت
تشکر شده: 10 کاربر از erfan1377 به خاطر اين مطلب مفيد تشکر کرده اند: khamoosh /alemi /sabah /general-reza /hesam-m2 /217 /yavarwelayat /ajch /yashaar2016 /sarbaz17 /


ارسال‌ها : 85
عضويت: 13 /1 /1392
تشکر شده : 87

پاسخ : 8 RE نحوه استخدام کامل در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
با سلام
بنده ی توضیحاتی بدم
سپاه همین الان هم ک من دارم تایپ میکنم با دیپلم هم میگیره به شرطی ک شما بسیجی باشی اونم نه بسیجی فعال خالی
بلکه شما باید در یکی از کردان های بسیج پرونده و سابقه داشته باشی-معمولا هر چهار ماه یا پنج ماه سپاه از گردان ها نیرو میگیره.

بسیج ویژه هم که مشخصه جذبش چیه(با فوق دیپلم به بالا)بدون درجه-ولی رتبه پاسداری میگیرید

یکی هم استخدام کشوری سپاه است که به صورت خرید خدمتی و کارمندی میگیره که اونم در سال تعداد زیادی نیرو میگیره(ستاد کل سپاه-نمایندگی ولی فقیه در تمامی رده ها-مسعولین تبلیغات-پرسنل بیمارستان ها- بانک ها و .. سپاه)

من اطلاعات زیاد دارم ولی منتهی در یک پست نمیگنجد
جمعه 29 آذر 1392 - 18:40
ارسال پ.خ نقل قول تشکر گزارش به مدیریت
تشکر شده: 11 کاربر از eshtiagh به خاطر اين مطلب مفيد تشکر کرده اند: erfan1377 /khamoosh /aug /alemi /sabah /general-reza /hesam-m2 /hamidz65 /yavarwelayat /ajch /sarbaz17 /


ارسال‌ها : 160
عضويت: 27 /8 /1392
سن: 24
تشکرها : 107
تشکر شده : 345
نیروی دریایی سپاه پاسداران
انجمن ای ار ارتش

پاسخ : 9 RE نحوه استخدام کامل در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
متاسفانه سپاه شرط معدلم دارهتصویر: /weblog/file/forum/smiles/14.gif
جمعه 29 آذر 1392 - 18:48
ارسال پ.خ نقل قول تشکر گزارش به مدیریت
تشکر شده: 7 کاربر از smart به خاطر اين مطلب مفيد تشکر کرده اند: khamoosh /alemi /sabah /hesam-m2 /yavarwelayat /ajch /sarbaz17 /


ارسال‌ها : 999
عضويت: 6 /9 /1392
محل زندگي: ارومیه
تشکرها : 556
تشکر شده : 2553
نیروی هوایی ارتش ج.ا.ا
انجمن ای ار ارتش

پاسخ : 10 RE نحوه استخدام کامل در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
نقل قول از eshtiagh
با سلام
بنده ی توضیحاتی بدم
سپاه همین الان هم ک من دارم تایپ میکنم با دیپلم هم میگیره به شرطی ک شما بسیجی باشی اونم نه بسیجی فعال خالی
بلکه شما باید در یکی از کردان های بسیج پرونده و سابقه داشته باشی-معمولا هر چهار ماه یا پنج ماه سپاه از گردان ها نیرو میگیره.

بسیج ویژه هم که مشخصه جذبش چیه(با فوق دیپلم به بالا)بدون درجه-ولی رتبه پاسداری میگیرید

یکی هم استخدام کشوری سپاه است که به صورت خرید خدمتی و کارمندی میگیره که اونم در سال تعداد زیادی نیرو میگیره(ستاد کل سپاه-نمایندگی ولی فقیه در تمامی رده ها-مسعولین تبلیغات-پرسنل بیمارستان ها- بانک ها و .. سپاه)

من اطلاعات زیاد دارم ولی منتهی در یک پست نمیگنجد

دوست عزیزeshtiagh
بنده پدرم در سپاه در سپاه هست معاون جذب نیرو در ارومیه است الان طبق لایحه ای که در اتاق دفاع سپاه پاسداران با هماهنگی وزارت دفاع صورت گرفته دیگه سپاه از کردان های بسیجی نیرو بسیار کم بر میداره یعنی از هر 100نفر 5/6 نفر و باتوجه به فزونی روز افزون علم الان هم فقط دانشگاه پاسخگوی این نیرو هاست
اگه به صورت کارمندی جذب سپاه شی این دیگه زیر نظر سپاه میره که تو رو با توجه به مدرک یا نیاز به کجا منتقل کنه .به هر حال از نظر شما خیلی ممنونم اگه اطلاعی داشتی بازهم در خدمت دوستان بذار تا از سپاه اشنایی بیشتری داشته باشن و با اطلاع قبلی وارد این نیرو شم
یا علی........
امضاي کاربر : تو یک ساعت چو افریدون، به میدان باش تا زان پس

به هر جانب که روی اری درفش کاویان بینی

جمعه 29 آذر 1392 - 18:49
ارسال پ.خ نقل قول تشکر گزارش به مدیریت
تشکر شده: 8 کاربر از erfan1377 به خاطر اين مطلب مفيد تشکر کرده اند: khamoosh /alemi /sabah /general-reza /hesam-m2 /hossein-0099 /yavarwelayat /sarbaz17 /
تازه سازی پاسخ ها
میلیتاری فتوبرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.
انجمن نظامی آی آر ارتشصفحه فیس بوک سایت rss yahoo
سایت نظامی آی آر ارتش در مرداد ماه سال 1391 تاسیس و برای بالابردن معلومات نظامی پارسی زبانان جهان راه اندازی شده است.این سایت به هیچ ارگان دولتی و نظامی وابسته نیست و کاملا شخصی می باشد.ايميل پست الکترونيکي مديريت سايت : ir.artesh@yahoo.com