نام کاربري : کلمه عبور : عضو انجمن نيستيد ! همين حالا عضو شويد . | کلمه عبور خود را فراموش کرده ام !

تعداد ارسال ها: 3443
تاريخ عضويت: 23 /10 /1391
محل زندگي: البرز
سن: 25
تعداد تشکر کرده: 2955
تعداد تشکر شده: 15173
[Custom_Field_Content]
انجمن آي آر ارتش

پاسخ : 1 RE ماشین پلیس,بنزهای پلیس در ایران
بنزهای پلیس:
وضعيت تعمير و نگهداري بنز ها ی پلیس: خودشون تعميرگاه خيلي مجهزي دارن از تعميركار و قطعه و انبار تعويض روغن و... اما موضوع هزينه بالاي نگهداري بنز هاست.
وضعيت خود بنزها سالم هستند و فقط از لحاظ رنگ و رخساره يه كم رنگ پريده شدن خسته به نظر ميرسن.
جالبه كه اين بنز ها كه الان 10 ساله دارن كار ميكنن و هنوزم از پس تمام ماشين ها بر ميان حتي جديد ترين ها !!!


روغني كه تو بنز ها ميريزن ايرانيه و مورد تاييد خود شركت بنز آلمان است ( بهران پيشتاز) 5 هزار كيلومتر هم روغن رو عوض ميكنن و هر سری 8 ليتر هم روغن ميگيره .
در مورد راننده هاي بنز ها همشون بايد يه دوره خاص رو جهت رانندگي فقط با بنز ببينن.
.

الگانس پلیس ؟

خودرو های پلیس ایران که از شرکت بنز خریداری شده اند عمدتا در دو نوع C240 برای پلیس های شهری و E240 برای داخلی و خارج شهر ها استفاده می شوند . به کار بردن نام الگانس برای این خودرو های پلیس که عمدتا به ترکیب " الگانس پلیس " مربوط می شود نیازمند این موضوع است که با واقعیت نام الگانس که روی محصولات بنز قرار می گیرد آشنا شویم :
محصولات بنز معمولا در تیپ ها تریم های مختلفی عرضه می شوند که برای نسل جدید سی کلاس ها به 4 تیپ کلاسیک ، الگانس ، آوانتگارد فول آپشن و تیپ تیونینگ AMG تقسیم می شوند . این تیپ بندی همچنین برای E کلاس ها نیز وجود دارد . و مرسدس بنز های پلیس ایران با توجه به اینکه به امکانات کامل مرسدس بنز نیاز ندارند, در تیپ( کلاسیک) وارد کشور شده اند و تیپ آن ها الگانس نیست .
امضاي کاربر :


قدر امنیت ، قدر آبی که می خوریم ، قدر ظرف غذایمان ، قدر راحتی خواب شب ، قدر مراسمات شب نشینی و اعیاد و شهادت ها ، قدر خیلی چیزهای حتی ساده را بدانیم ، حتی قدر اینکه راحت نشسته ایم و میتوانیم بدون ترسی حرف بزنیم حرف های روزانه ، قدر بدانیم و شاکر.

زنده باد کسانی که در مناطق محروم برای آسایش و امنیت مردم عزیز ایران به دور از آسایش و رفاه زندگی میکنند.

زنده باد کشور همیشه سرافراز ایـــــــران
سه شنبه 22 اسفند 1391 - 15:22
نقل قول تشکر گزارش به مديريت ارسال پيام خصوصي
تشکر شده: 26 کاربر از elyas به خاطر اين مطلب مفيد تشکر کرده اند: polizel /javad_nopo /comondo /jafar /arash666 /vahid_mg /gaige95 /samin /nohed1375 /sky_hero /arman1 /military_factory /hoseingt /mehdi /amirkhalaban /zapata /saeed1371 /ir_mp /amirreza23 /alireza10 /hesam-m2 /sarhang021 /sorena /miladmir /espadan /mryasha /


انجمن نظامی آی آر ارتش