نام کاربري : کلمه عبور : عضو انجمن نيستيد ! همين حالا عضو شويد . | کلمه عبور خود را فراموش کرده ام !آغاز شده توسط
متن
greatemperor آفلاينتعداد ارسال ها: 22
تاريخ عضويت: 22 /1 /1394
محل زندگي: مشهد
سن: 18
تعداد تشکر کرده: 14
تعداد تشکر شده: 129
قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص)
انجمن اي ار ارتش

حضور امیر سرتیپ فرزاد اسماعیلی در دانشگاه امیرکبیر( یک شنبه یکم آذر)
یک شنبه یکم آذر امیر اسماعیلی به همراه چند تن از امیران قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا، به مناسبت پاسداشت سالگرد شهادت شهید تهرانی مقدم در دانشگاه صنعتی امیرکبیر حاظر شدند.
موضوع سخنرانی امیر اسماعیلی ما میتوانیم بود، که بخشی از آن را در این بخش میخوانید.

فرمانده قرارگاه خاتم الانبیا گفت: هواپیمای نظامیان آمریکایی را نشانده و آنها را 7 ساعت نگه داشتیم تا بفهمند این مملکت صاحب دارد.
امیر اسماعیلی: اقتدار موشکی امروز ما مرهون شهداستبه گزارش خبرنگار دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران، امیر سرتیپ فرزاد اسماعیلی فرمانده قرارگاه پدآفند هوایی خاتم الانبیا در مراسم گرامیداشت سالگرد سردار شهید حسن تهرانی مقدم که در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار شد اظهار داشت: آسمان جمهوری ایران امن‌ترین آسمان غرب آسیا است و جمهوری اسلامی بر ایران به هیچ کشوری اجازه از عبور بدون مجوز را نمی دهد.
وی ادامه داد: امروز بیش هزار و 700 هواپیما از آسمان کشور عبور می‎کند و وقتی فرمانده نیروی هوایی روسیه فهمیده ما چگونه هواپیمای یودوی آمریکایی را نشاندیم گفت که شما بسیار پیشرفت کرده‌اید.
فرمانده قرارگاه پدآفند هوایی خاتم الانبیا یادآور شد: ما با دشمن شوخی نداریم و هر کسی که چشم طمع به جمهوری اسلامی ایران داشته باشد نابود خواهد شد و امروز اقتدار موشکی ما مرهون شهدا امام شهداست.
وی تصریح کرد: ما هیچ گلوگاه فنی نداریم و می‌توانیم انواع تجهیزات نظامی را خودمان تولید کنیم.
فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیا با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی ایران جز شش کشور بهتر در ساخت رادار رزونانس بوده و آمادگی کامل در پوشش هوایی آسمان جمهوری اسلامی ایران را دارد عنوان داشت: باید روزی یک هواپیما در کشور سقوط می‌کرد و با توجه به توانمندی نیروهای مسلح این اتفاق هیچگاه نمی‌افتد و ایکائو آسمان جمهوری اسلامی ایران را امن‌ترین آسمان غرب آسیا می‌داند و روزانه 1700 فروند هواپیما از آسمان کشورمان عبور می‌کند.
امیر اسماعیلی عنوان داشت: همانطور که آسمان جمهوری اسلامی ایران به لطف ارتش و سپاه امن است باید برای عبور از آن هم اجازه گرفت.
فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیا با اشاره به توان بومی کشورمان و توانمندی‌های جوانان این مرز و بوم گفت: قدرتهای جهانی در مذاکرات شکست خوردند و چون دیدند در مذاکرات با شکست مواجه شدند روی به جوانان آورند و امروز خاکریزهای دشمن در پشت بام‌ها قرار دارد و ما باید به فرموده مقام معظم رهبری به مسائل فرهنگی توجه ویژه داشته باشیم.
وی با اشاره به تحریم‌های اقتصادی دشمنان گفت: معیشت در جمهوری اسلامی ایران سخت است اما ملت با تمام وجود در مقابل تحریم‌ها ایستادگی کردند.
فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیا خاطرنشان کرد:‌ اگر امروز در کشور جنگی رخ دهد دشمن نابود خواهد شد و امروز همه کشورهای اطراف جمهوری اسلامی ایران جای پای دشمن وجود دارد.
دانشجویان ایرانی راداری ساخته‌اند که ۶۰۰۰ کیلومتر برد دارد/ روایت فرمانده پدافند از نگه داشتن مسئولان خارجی پشت آسمان ایران
فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء گفت: دانشجویان ایرانی راداری ساختند که ۶۰۰۰ کیلومتر برد دارد و جزو شش کشور برتر دنیا در این زمینه باشیم و فقط این دانشجویان از ما خواستند که ما پول نمی خواهیم و می خواهیم رهبری ما را دعا کند و نمازی پشت سر ایشان بخوانیم.
به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء در همایش تجلیل از شهید تهرانی مقدم در آمفی تئاتر مرکزی دانشگاه امیرکبیر که امروز با حضور خانواده شهید تهرانی مقدم برگزار شد ضمن اشاره به اینکه شهید تهرانی مقدم از کارخانه انسان سازی فارغ التحصیل شده است تصریح کرد: آمریکا شیطان بزرگ است و تا قیامت و برای همیشه شیطان باقی خواهد ماند و از بین نمی رود و این راهبرد ماست.
وی با اشاره به تکیه به توانمندی داخلی افزود: توانمندی داخلی یعنی تکیه بر شما دانشجویان و همچنین بر تهرانی مقدم و باید بدانید دشمن چه طور به شما جوانان چشم دوخته است تا ناامیدتان کند چون با علم شما نمی تواند مقابله کند.
امیر فرزاد اسماعیلی با اشاره به جمله ما می توانیم خاطرنشان کرد: ما می توانیم امام در بعد سیاسی این بود که حرف جمهوری اسلامی دو تا نشده است بعد از 12 سال هم قدرت های جهانی مجبور به مذاکره با ما شدند در بحث مذاکرات موشکی و بازدید از مراکز نظامی را مطرح کردند که عده ای قلیل هم به تاسی از آنها می گفتند با توجه به وجود 115 ماهواره آنها به ما اشراف کامل دارند اما به آنها می گویم دشمنان به ما اشراف اطلاعاتی ندارند که اگر این اشراف اطلاعاتی را داشتند مثل بچه ها لج نمی کردند و نمی گفتند ما باید از مراکز نظامی شما بازدید کنیم.
وی با اشاره به بخش اقتصادی در شعار ما می توانیم تصریح کرد: در بحث وال استریت چه بلایی سر مردم خود آوردند چندین ماه در سرما مردم شان در چادر باقی ماندند هیچ کس هم به داد آنها نرسید مرحبا بر غیرت مردان و زنان مان می توان گفت مهمترین یاران در طول تاریخ یاران امام حسین علیه السلام بودند اما من پا را فراتر می گذرام و می گویم بهترین مردمان زنان و مردان ایران هستند که 37 سال تهدید و تحریم را تحمل کردند.
فرمانده پدافند هوایی خاتم الانبیاء افزود: دیدیم که کسانی که با دستان چدنی آمریکا دست می دادند در جنگ آمریکا با آنها سربازانشان تیری هم شلیک نکردند و این نتیجه دست دادن با شیطان بزرگ است که آمریکا این را (صدام) مثل حیوان از زمین به بیرون کشید.
وی با اشاره به رویکرد بحث اجتماعی در شعار ما می توانیم گفت: بروز ما می توانیم در بحث اجتماعی و 22 بهمن و روز قدس و حماسه 9 دی است. جوانانی حضور پیدا می کنند که امام را ندیدند اما در عرصه حاضر هستند هر وقت می خواهد یک اتفاق ملی و مذهبی در کشور باشد پدافند هوایی که همیشه دستش به ماشه است حضور دارد. دنیا بداند همان طور که رهبری گفتند دوره بزن در رو تمام شده است تا زمانی که حضور مردم در راهپیمایی ها است دشمن جرات نزدیکی به مرزها ندارد این زمان راحت ترین زمان برای پدافند هوایی است.
فرمانده پدافند هوایی خاتم الانبیاء در بحث عرصه نظامی و اقتدار دفاعی و شعار ما می توانیم تصریح کرد: این را بدانید هیچ گلوگاه فنی نداریم و نیازمند خرید فکر از خارج هم نیستیم دانشجویان ایرانی راداری ساختند که 6000 کیلومتر برد دارد و جزو شش کشور برتر دنیا در این زمینه باشیم و فقط این دانشجویان از ما خواستند که ما پول نمی خواهیم و می خواهیم رهبری ما را دعا کند و نمازی پشت سر ایشان بخوانیم. ما تهدیدات را می شناسیم و آمایش های ما آمایش های قبلی نیست کشور دو بازو دارد که سپاه و ارتش است و همه با هم این کار را انجام می دهیم. اگر با هم هماهنگی نداشتیم بایستی در این کشور هر روز یک هواپیما سقوط می کرد اما سقوط که نکرد بلکه هواپیماهای نظامی منحوس آمریکایی را به اجبار زمینگیر کرد. در برخورد با تهاجم تعارف نداریم اولین خط مقدم ما همین خانواده شهدا هستند سازمان ایکائو مطرح کرده است که آسمان جمهوری اسلامی ایران امن ترین آسمان خاورمیانه است و ما روزانه 1700 فروند پرواز از آسمان ایران داریم و اینها از دعای رهبری و عنایت خداست در 53 سال اخیر به جز برای کشور آمریکا هیچ وقت اعلام نشده است که آسمان کشوری امن ترین است بسیاری از صدر اعظم ها، روسای جمهور وزرا و مسئولان کشورهای مذاکره کننده برای فشار بر ما قصد عبور از آسمان ایران را داشتند اما ما آنها را چندین ساعت پشت مرزها معطل نگه داشتیم تا بدانند کشور قانون دارد.
وی با اشاره به اینکه اقتدار با علم حاصل می شود، افزود: ما باید در یک جبهه نگران باشیم و آن جبهه فرهنگی است مسئله ای که رهبری دو دهه نسبت به آن ابراز نگرانی کرده اند و آن را با عنوان شبیخون فرهنگی یاد کردند.


دوشنبه 02 آذر 1394 - 13:39
نقل قول تشکر گزارش به مديريت ارسال پيام خصوصي
تشکر شده: 8 کاربر از greatemperor به خاطر اين مطلب مفيد تشکر کرده اند: mehdi &crounus2000 &ahmad &zapata &sarbazekavir &sky_hero &viper-59 &galla &


تعداد ارسال ها: 22
تاريخ عضويت: 22 /1 /1394
محل زندگي: مشهد
سن: 18
تعداد تشکر کرده: 14
تعداد تشکر شده: 129
قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص)
انجمن آي آر ارتش

پاسخ : 1 RE حضور امیر سرتیپ فرزاد اسماعیلی در دانشگاه امیرکبیر( یک شنبه یکم آذر)
بنده خودم در این مراسم حضور داشتم. و اگر لازم باشه میتونم فیلم و صدای امیر اسماعیلی در سخنرانی هاشون و عکس های بیشتر بفرستم.
دوشنبه 02 آذر 1394 - 13:41
نقل قول تشکر گزارش به مديريت ارسال پيام خصوصي
تشکر شده: 5 کاربر از greatemperor به خاطر اين مطلب مفيد تشکر کرده اند: mehdi /crounus2000 /dr-milad /sarbazekavir /sky_hero /


تعداد ارسال ها: 215
تاريخ عضويت: 13 /12 /1395
محل زندگي: تبريز
سن: 68
تعداد تشکر کرده: 534
تعداد تشکر شده: 1173

پاسخ : 2 RE حضور اميرسرتيپ در دانشگاه اميركبير
درمتن اشاره شده كه وقتى فرمانده نيروى هوايى روسيه فهميد ما چگونه هواپيماى يودو را نشانديم گفتند شما بسيار پيش رفت كرده ايد،، مگر ما هواپيماى يو دو را نشانديم يا فقط قبل از ورود به مرزهامون بهش تذكر داديم؟
امضاي کاربر : برو قوى شو گر راحت جهان طلبى
كه اندر نظام طبيعت ضعيف پايمال است
سه شنبه 01 فروردین 1396 - 07:01
نقل قول تشکر گزارش به مديريت ارسال پيام خصوصي
تشکر شده: 2 کاربر از smpedram به خاطر اين مطلب مفيد تشکر کرده اند: sky_hero /alij /


تعداد ارسال ها: 900
تاريخ عضويت: 15 /11 /1393
محل زندگي: شاهرود
تعداد تشکر کرده: 10537
تعداد تشکر شده: 4748
نیروی زمینی ارتش ج.ا.ا

پاسخ : 3 RE حضور اميرسرتيپ در دانشگاه اميركبير
نقل قول از majidtomcat22
درمتن اشاره شده كه وقتى فرمانده نيروى هوايى روسيه فهميد ما چگونه هواپيماى يودو را نشانديم گفتند شما بسيار پيش رفت كرده ايد،، مگر ما هواپيماى يو دو را نشانديم يا فقط قبل از ورود به مرزهامون بهش تذكر داديم؟

خیر
فقط اخطار دادن بهش

شاید منظور هواپیمای ناتو بوده که اشتباها گفتن یو دو ...
سه شنبه 01 فروردین 1396 - 10:08
نقل قول تشکر گزارش به مديريت ارسال پيام خصوصي
تشکر شده: 3 کاربر از alij به خاطر اين مطلب مفيد تشکر کرده اند: viper-59 /smpedram /afzaly /برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.
انجمن نظامی آی آر ارتشسايت نظامي آي آر ارتش در مرداد ماه سال 1391 تاسيس و براي بالابردن معلومات نظامي پارسي زبانان جهان راه اندازي شده است.اين سايت به هيچ ارگان دولتي و نظامي وابسته نيست و کاملا شخصي مي باشد.تمامي حقوق مطالب براي سايت آي آر ارتش محفوظ مي باشد.
ضمنا کپي برداري از مطالب انجمن و سايت با ذکر منبع باعث خوشنودي ماست.ايميل پست الکترونيکي مديريت سايت : ir.artesh@yahoo.com