نام کاربري : کلمه عبور : عضو انجمن نيستيد ! همين حالا عضو شويد . | کلمه عبور خود را فراموش کرده ام !آغاز شده توسط
متن
mehdi آفلاينتعداد ارسال ها: 3403
تاريخ عضويت: 24 /9 /1393
محل زندگي: همه جای ایران سرای من است
تعداد تشکر کرده: 19074
تعداد تشکر شده: 17002
[Custom_Field_Content]
انجمن اي ار ارتش

افتتاح مرکز فرماندهی و کنترل منطقه پدافند هوایی جنوب غرب کشور
افتتاح مرکز فرماندهی و کنترل منطقه پدافند هوایی جنوب غرب کشور
مرکز فرماندهی و کنترل منطقه پدافند هوایی جنوب غرب کشور با حضور جانشین فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) افتتاح شد.
به گزارش مشرق، مرکز فرماندهی و کنترل منطقه پدافند هوایی جنوب غرب کشور با حضور امیر علیرضا صباحی‌فرد جانشین فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) افتتاح شد.

صباحی‌فرد در آیین افتتاحیه این مرکز اظهار داشت: سامانه فرماندهی و کنترل منطقه پدافند هوایی جنوب غرب به عنوان بخشی از شبکه یکپارچه فرماندهی و کنترل قرارگاه پدافند هوایی عمل می‌کند و قادر است نظارت دقیقی بر امنیت هوایی و دفاع از فضای جمهوری اسلامی ایران را در تمام ابعاد اعمال کند.

وی در ادامه گفت: این سامانه یک سامانه تاکتیکی رزمی است که با بهره‌گیری از مجموعه تجهیزات کشف، جمع‌آوری، مقابله اعم از عامل و غیرعامل و عملیات سایبری و جنگ الکترونیک ماموریت خود را به انجام می‌رساند.

صباحی‌فرد شاخصه اصلی این سامانه را جایجایی و قرارگیری سریع در شبکه یکپارچه قرارگاه پدافند هوایی دانست و افزود: این سامانه از طریق به کارگیری تجهیزات ارتباطی متنوع و همچنین رصد اهداف مشکوک و متخاصم می‌تواند در کمترین زمان پیشنهاد اقدام متناظر را به افسران عملیاتی ارائه دهد و در حقیقت این سامانه یک اتاق عملیات دفاع هوایی و کنترل صحنه نبرد کامل است.
منبع: فارس
امضاي کاربر :
شنبه 07 آذر 1394 - 08:19
نقل قول تشکر گزارش به مديريت ارسال پيام خصوصي
تشکر شده: 3 کاربر از mehdi به خاطر اين مطلب مفيد تشکر کرده اند: crounus2000 &miladmir &parsa_tomcat &برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.
انجمن نظامی آی آر ارتش