نام کاربري : کلمه عبور : عضو انجمن نيستيد ! همين حالا عضو شويد . | کلمه عبور خود را فراموش کرده ام !تعداد بازديد 1417
آغاز شده توسط
متن
hasanali آفلاينتعداد ارسال ها: 4901
تاريخ عضويت: 26 /6 /1392
محل زندگي: تبریز
تعداد تشکر کرده: 8135
تعداد تشکر شده: 22926
[Custom_Field_Content]
انجمن اي ار ارتش

وب تاریک
نتایج پژوهش مرکز تحقیقات کنگره آمریکا: «وب تاریک»، مخفی‌گاه مخوف دزدان، جاسوسان و تروریست‌ها + نمودار


موتورهای جست و جو مانند گوگل و بینگ، تنها حدود 5% از محتوای اینترنت را پویش می‌کنند. 95% مابقی فضای وب به سان کوه یخی در زیر آب، مربوط به بخش‌های «وب عمیق» و «وب تاریک» است؛ یعنی جایی که کمتر کسی توانایی و حق دسترسی به آن را دارد.

بسیاری افراد، \\\"اینترنت\\\" و \\\"وب\\\" را دو مفهوم مترادف در نظر می‌گیرند، در حالی که این موضوع درست نیست. در واقع، وب، یک جزء از اینترنت است. وب، یک محیط است که از طریق آن اطلاعات قابل دسترسی است. در تصور بسیاری از مردم، وب منحصرا به وب‌سایت‌هایی اطلاق می‌شود که از طریق موتورهای جست و جوی سنتی (همچون گوگل) قابل دسترسی و جست و جو هستند. در حالی که این محتواها (که با عنوان \\\"لایه سطحی[1]\\\" یاد می‌شود)، بخشی از وب هستند. \\\"وب عمیق[2]\\\" در واقع به مجموعه‌ای از محتواهای اینترنتی اشاره دارد که به دلایل فنی بسیار، توسط موتورهای جست و جو، نشانه‌گذاری و آدرس دار نمی‌شوند و به همین دلیل است که با کمک این موتورهای جست و جوگر قابل ردیابی نیستند.

در حقیقت، موتورهای جستجوگر تجاری همچون گوگل (Google) و بینگ (Bing)، از الگوریتم‌هایی برای نمایش دادن نتایج جست و جو استفاده می‌کنند که بر مبنای پرطرفدار بودن و یا رتبه­ وب‌سایت‌های مختلف استوار است. با این وجود، این موتورهای جست و جو، تنها حدود 5% از محتوای اینترنت را پویش می‌کنند.

آن چه بیان شد، بخش‌هایی از یک گزارش با عنوان «وب تاریک» است که به تازگی (ژولای 2015)، در مرکز پژوهش‌­های کنگره آمریکا (Congressional Research Service) و توسط یکی از متخصصان امنیت داخلی آمریکا (Kristin Finklea) ارائه شده است. در ادامه مهم‌ترین بخش‌های این گزارش، مرور خواهد شد.

در این گزارش، لایه‌های مختلف اینترنت، بسیار متفاوت با آن محتواهای سطحی و ظاهری که با یک جست و جوی اولیه در دسترس همگان هستند، معرفی شده است. در حقیقت، محتواهای دیگری نیز در اینترنت وجود دارد که به عنوان وب عمیق (Deep Web) شناخته می‌شوند. این محتواها توسط موتورهای جست و جوی معمولی هم‌چون گوگل، فهرست بندی نشده و قابل شناسایی نیستند. دورترین نقاط از وب عمیق نیز وب تاریک (Dark Web) نام دارد که شامل بخش­‌هایی از وب می‌شود که در واقع به صورت خودخواسته و عامدانه، پنهان شده‌اند!
وب تاریک

لایه‌های اینترنت

بنا بر گزارش مرکز پژوهش­‌های کنگره آمریکا، در سال 2005 آمار کاربران اینترنتی در سطح جهان یک میلیارد نفر بوده است که این عدد در سال 2010 به 2 میلیارد نفر رسید و در سال 2014 از 3 میلیارد نفر تجاوز کرد. در ماه ژوئن 2015 بیش از 40% از جمعیت جهان به اینترنت دسترسی داشته‌اند.

در کشور آمریکا، روزانه 100.000 دامنه جدید اینترنتی ثبت می‌شود و تعداد سایت‌های اینترنتی در حال رشد است. این دامنه‌ها و سایت‌ها به لایه سطحی وب، تعلق دارند و این در حالی است که برخی تخمین‌ها، اندازه وب عمیق را بین 4000 تا 5000 برابر بزرگتر از لایه سطحی وب می‌دانند. در خصوص اندازه وب تاریک آمار دقیقی وجود ندارد و مشخص نیست که چه میزان از وب عمیق به عنوان وب تاریک مورد استفاده (قانونی یا غیر قانونی) کاربران قرار می‌گیرد.

دسترسی به وب تاریک

این موضوع که دسترسی به وب تاریک از طریق موتورهای جستجوگر معمولی امکان‌پذیر نیست بدان معنا نخواهد بود که کاربران نمی‌توانند به این لایه از وب دسترسی پیدا کنند. بلکه افراد عادی نیز می‌توانند با استفاده از برخی نرم‌افزارهای خاص (هم چون Tor) به وب تاریک دسترسی پیدا کنند. با قرار گرفتن این نرم‌افزارها بر روی کامپیوترهای داوطلب، مسیر حرکت داده‌های وب کاربر در میان ترافیک داده‌های کامپیوترهای یک سری کاربر دیگر قرار گرفته تا امکان ره‌گیری انتقال داده‌های کاربر اصلی غیر ممکن شود. علاوه بر آن، به تازگی برخی از توسعه دهندگان نرم‌افزاری، ابزارهایی را طراحی کرده‌اند تا کاربران حتی بدون نیاز به نصب این نرم‌افزارها (Tor) بتوانند به محتواهایی که توسط آن‌ها میزبانی می‌شوند، از طریق دسترسی به وب تاریک، دسترسی پیدا کنند.

در وب تاریک، کاربران معمولا از Hidden Wiki که سایت‌های اینترنتی را به صورت موضوعی دسته‌بندی می‌کند و مشابه ویکی پدیاست، استفاده می‌کنند. در این لایه از وب، افراد می‌توانند با راه‌های مختلفی با یکدیگر ارتباط برقرار کنند و به جست و جوهای گسترده‌تری در طول وب عمیق بپردازند.
وب تاریک
کارشناسان، کل فضای وب را به کوه یخی تشبیه می‌کنند که تنها 4 درصد آن در معرض دید کاربران معمولی قرار دارد

فعالیت‌های غیرقانونی در پنهان‌ترین لایه وب

اطلاعاتی که بر روی وب عمیق قرار دارند، در بر گیرنده­ محتواهای اینترانت‌های شخصی (شبکه‌های داخلی که برای شرکت‌ها، موسسات دولتی و یا دانشگاه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد)، پایگاه‌های داده­ تجاری و ... هستند. ادامه­ بررسی وب پنهان، به وب تاریک می‌انجامد که شامل محتواهایی است که عمدا پنهان شده‌اند. وب تاریک، یک عبارت کلی برای توصیف سایت‌های اینترنتی مخفی است که بدون استفاده از نرم‌افزارهای خاص، قابل دسترسی نیستند. کاربران وب تاریک کسانی هستند که به دنبال انتقال و دریافت اطلاعات هستند؛ به گونه‌ای که احتمال آشکارسازی و شناسایی آن فعالیت‌ها، بسیار کم باشد.

در ادامه گزارش مرکز پژوهش‌­های کنگره آمریکا در خصوص فعالیت‌های انجام شده در وب تاریک، چنین آمده است که هرچند در برخی موارد، وب تاریک به دلایل منطقی و مشروع مورد استفاده قرار می‌گیرد؛ با این وجود فعالیت‌های مجرمانه و غیرقانونی، بخش عمده فعالیت‌های کاربران وب تاریک را تشکیل می‌دهد. جستجوها و فعالیت‌هایی که در محیط وب تاریک انجام می‌شود، عمدتا به خرید و فروش کالاهای غیر مجاز، داروهای قاچاق، اسلحه‌ها، پول‌های تقلبی و موارد مشابه آن مربوط می‌شود.

با این وجود، مشخص نیست که چه مقدار از وب تاریک برای بازار قاچاق، اختصاص یافته است و به علت بی‌نام و نشان بودن و غیر قابل ره‌گیری بودن سرویس‌های ارائه‌دهنده آن، مشخص نیست که در این وب، چه مقدار ترافیک داده دیجیتالی به یک سایت مشخص اختصاص یافته است.

فعالیت‌های نظامی و امنیتی در وب تاریک

همان‌گونه که بزه‌کاران می‌توانند بر بی‌نام و نشان بودن فضای وب تاریک تکیه کنند، نیروهای انتظامی و نظامی و سرویس‌های اطلاعاتی نیز می‌توانند از همین قابلیت بهره‌برداری کنند. آن‌ها می‌توانند از این خدمات برای مراقبت و پایش تحت وب استفاده کنند و از آن طریق به عملیات‌های مد نظر خود بپردازند.

نیروهای نظامی می‌توانند از وب تاریک برای حفظ اطلاعات و انتقال امن آن‌ها استفاده کنند. بسیاری از نظامی‌ها از وب تاریک برای مطالعه محیط عملیاتی خود و نیز به منظور کشف فعالیت‌هایی که ممکن است برای نیروها ایجاد خطر کند، استفاده می‌کنند. به عنوان مثال، بررسی‌ها نشان داده است که داعش و گروه‌های حامی آن به دنبال استفاده از قابلیت بی‌نام و نشان بودن و غیر قابل ره‌گیری بودن وب تاریک هستند تا علاوه بر انتقال اطلاعات و انتشار تبلیغات و اخبار خود، با استفاده از اعتبارهای مجازی، برای عملیات‌های خود، بودجه تامین کنند.

بنابراین، عدم قابلیت ره‌گیری عملکرد در وب تاریک می‌تواند به عنوان یک پوشش در برابر تشخیص مجرمان و تروریست‌ها مورد استفاده آن‌ها قرار بگیرد. از این قابلیت هم­چنین برای تشکیل یک محور برای عملیات خرابکارانه و حملات سایبری همچون از دسترس خارج کردن یک وب‌سایت و یا تداخل در ارتباطات و ... استفاده می‌شود.

استفاده‌های دولت‌ها از وب تاریک:

استفاده از وب تاریک به استفاده‌های غیرقانونی محدود نمی‌شود؛ بلکه دولت‌های مختلف می‌توانند برای انتقال امن اطلاعات برای مقاصد امنیتی و نظامی و انتظامی از آن بهره‌برداری کنند.

در این گزارش هم چنین به این نکته اشاره شده است که سوء‌استفاده‌هایی که از محیط وب تاریک شده است موجب آن شده که توجه قانون‌گزاران و مقامات رسمی به این موضوع جلب شود. پژوهشگران و محققان حوزه امنیت، همواره در حال کار بر روی وسایلی هستند تا بتوانند خدمات و سرویس‌های مخفی را مشخص کرده و افراد و کاربران این محیط را مورد شناسایی قرار دهند.

به عنوان نمونه در این گزارش به برخی از تاکتیک‌های وزارت دفاع آمریکا در این راستا اشاره شده است:

به منظور مقابله با تحرکات داعش و گروه‌های تروریستی در فضای وب تاریک، وزارت دفاع آمریکا می‌تواند با مجموعه‌ای از تاکتیک‌های مقابله‌ای، این فعالیت‌ها را تحت نظر بگیرد.

1) آژانس پروژه‌های پیشرفته دفاعی[3] (DARPA) که از سازمان‌های تابعه­ وزارت دفاع آمریکاست، در حال کار بر روی یک پروژه مطالعاتی موسوم به (Memex) است تا یک موتور جستجوی جدید طراحی کند که الگوها و روابط میان داده های دیجیتال آنلاین را بدست آورده و به منظور تشخیص فعالیت های غیر مجاز و غیر قانونی، به نیروهای مختلف امنیتی کمک کند. در واقع هدف نهایی پروژه­ی (Memex)، تشکیل دادن یک نقشه­ی جامع از محتواهای موجود بر روی اینترنت است.
وب تاریک
ممکس، موتور جستجوی وب عمیق

علاوه بر بخش­‌های نظامی، در بخش‌های مختلف دیگر دولت آمریکا، پروژه‌های دیگری در همین راستا تعریف شده‌اند:

2) آژانس امنیت ملی آمریکا (NSA)، برنامه­ (XKeyscore) را در دستور کار خود دارد (این برنامه توسط ادورارد اسنودن فاش شده است). بر مبنای این برنامه، هر کاربری که نرم افزار خاص ورود به وب تاریک را از اینترنت دانلود کرده است، به طور خودکار، مورد پیگرد قرار خواهد گرفت و تمامی فعالیت‌های او ثبت خواهد شد.

3) سرویس‌های اطلاعاتی و امنیتی آمریکا نیز این موضوع را در رأس فعالیت‌های خود قرار داده‌اند. موسسه مطالعات پیشرفته جاسوسی[4] در آمریکا (IARPA) نیز برنامه‌ای با عنوان \\\"حملات سایبری، روش‌­های پیش‌بینی، تشخیص، مقابله و دفاع در برابر آن\\\" را توسعه داده است.

دور زدن فیلترینگ با استفاده از وب تاریک!

در بخش دیگری از این گزارش، به این نکته اشاره شده است که برخی کاربران عادی با دلایل متفاوتی هم‌چون دور زدن فیلترینگ، دستیابی به محتواهای مسدود شده و یا حفظ امنیت و حریم ارتباطات حساس تجاری و امنیتی از وب تاریک، استفاده می‌کنند؛ با این حال، بازیگران خبیث بسیاری همچون بزه‌کاران، تروریست‌ها و جاسوس‌ها، بر روی نفوذ و بهره‌برداری از این خدمات (به عنوان راه‌کاری برای ارتباط، هماهنگ کردن اعضا و عملیات‌های خود) برنامه‌ریزی می‌کنند.

این بخش از گزارش به خوبی نشان می‌دهد که استفاده از این نرم‌افزارها و ورود به دنیای وب تاریک، چگونه امنیت کاربر را به مخاطره می‌اندازد و این در حالی است که به ویژه در میان برخی کاربران ایرانی عمده استفاده از این نرم‌افزارهای خاص، برای دور زدن فیلترینگ و امثال آن است.

در همین راستا، چندی پیش شبکه اجتماعی فیس‌بوک نیز که تا پیش از این از دسترسی افراد از طریق وب تاریک جلوگیری می‌کرد، به تازگی راه «وب تاریک» را به دنیای خود باز کرده است تا برای کاربران این امکان وجود داشته باشد که به صورت ناشناس به این شبکه اجتماعی دسترسی پیدا کنند و نیز ساز و کارهای فیلترینگ نتواند مانع دسترسی کاربران به این وب‌گاه شود. این در حالی است که بسیاری از کاربران استفاده کننده از این نرم‌افزارها، از مخاطرات ورود به فضای پر مخاطره وب تاریک آگاه نیستند.مشرق

[1] Surface Web

[2] Deep Web

[3] Defense Advanced Research Projects Agency (DARPA)

[4] Advanced Research Projects Activity (IARPA
امضاي کاربر :
پنجشنبه 19 آذر 1394 - 11:53
نقل قول تشکر گزارش به مديريت ارسال پيام خصوصي
تشکر شده: 7 کاربر از hasanali به خاطر اين مطلب مفيد تشکر کرده اند: alimola &zapata &crounus2000 &alireza10 &mehdi &rasool &secret &


تعداد ارسال ها: 163
تاريخ عضويت: 27 /8 /1394
تعداد تشکر کرده: 654
تعداد تشکر شده: 1120

پاسخ : 1 RE وب تاریک
خب برادرمون خیلی خوب ، مقاله ای رو در این موضوع گردآری کرده اند !
اگر خواستید برای من پ.خ کنید تا نحوه ی ورود به دارک وب رو بهتون بگم چون واقعا ارزش داره که بک بار برید زیرا اون وقت میفهمیم که چرا بزرگان کشور بخصوص سپاه و ... هی هشدار میدن ، واقعا کارهایی رو بر ضد ایران میکنند که واقعا شگفت آور هست در نوع خودش !
یک بار امتحان کنید واقعا اگر بخواید برای کشور خدمت کنید ، 2 برابر به سمتش میرید!
مرسی
امضاي کاربر :گشنه ها زدند پرنده ها رو کشتند

سفره ی خالی جلو پرواز رو میگیره
پنجشنبه 19 آذر 1394 - 21:22
نقل قول تشکر گزارش به مديريت ارسال پيام خصوصي
تشکر شده: 7 کاربر از alimola به خاطر اين مطلب مفيد تشکر کرده اند: hasanali /crounus2000 /alireza10 /rango /jeam /khalaban123 /cpl_historian /


تعداد ارسال ها: 5
تاريخ عضويت: 20 /9 /1396
تعداد تشکر کرده: 5
تعداد تشکر شده: 25

پاسخ : 2 RE وب تاریک
یه سایت خریدار اطلاعات درباره ایران
http://iamjessehrenuill.onion/
سه شنبه 25 اردیبهشت 1397 - 12:13
نقل قول تشکر گزارش به مديريت ارسال پيام خصوصي
تشکر شده: 5 کاربر از secret به خاطر اين مطلب مفيد تشکر کرده اند: asd /ludwig /hasanali /cpl_historian /rubik /


تعداد ارسال ها: 15
تاريخ عضويت: 27 /1 /1397
تعداد اخطار: 6
تعداد تشکر کرده: 29
تعداد تشکر شده: 47

پاسخ : 5 RE وب تاریک
دوستان اگر حتی برای کسب اطلاعات و تحقیقات وارد این فضا شدید به خیلی از چیزایی که میبینید اعتماد نکنید .
اکثر محتواهای تولید شده در این فضا SCAM هستند + در اکثر کشور های پیشرفته جرم سنگینی داره و پیگرد میشه با توجه به لایه های امنیتی شدیدی که TOR ایجاد کرده .
و طی این سالها فدرال موارد زیادی تجاوز به عنف و چایلد پورنوگرافی فروش اسلحه ، مواد باورتون نمیشه حتی فروش برده رو مورد پیگرد قرار داده .
+ اون کسانی که این صفحات رو مرور میکنند مجرم محسوب میشن . در ایران نمیدونم چنین قانونی هست یا نه که بعید میدونم ما هنوز سر قانون کپی رایت کلی از دنیا عقبیم که امیدواریم ی نگاهی بهش بشه .
چهارشنبه 26 اردیبهشت 1397 - 20:05
نقل قول تشکر گزارش به مديريت ارسال پيام خصوصي
تشکر شده: 5 کاربر از ludwig به خاطر اين مطلب مفيد تشکر کرده اند: hasanali /secret /asd /cpl_historian /rubik /


تعداد ارسال ها: 4901
تاريخ عضويت: 26 /6 /1392
محل زندگي: تبریز
تعداد تشکر کرده: 8135
تعداد تشکر شده: 22926
انجمن آي آر ارتش

پاسخ : 6 RE وب تاریک
نقل قول از secret
یه سایت خریدار اطلاعات درباره ایران
http://iamjessehrenuill.onion/


سلام
دوست خوبم ممنونم که همراهی می کنید

لینگ جواب نمی دهد

ضمنآ برای جوانان خوب توضیح دهید که چگونه به تله می افتند و چگونه باید رفتار کنند که اعمالشان برابر قوانین کشور عزیزمان باشد و رفتاهایشان قانونمند باشد و دشمنان را چگونه ابتر بگذارند و....

ارادت
امضاي کاربر :
چهارشنبه 26 اردیبهشت 1397 - 21:56
نقل قول تشکر گزارش به مديريت ارسال پيام خصوصي
تشکر شده: 4 کاربر از hasanali به خاطر اين مطلب مفيد تشکر کرده اند: secret /asd /cpl_historian /rubik /


تعداد ارسال ها: 267
تاريخ عضويت: 7 /6 /1396
محل زندگي: ایران
سن: 99999
تعداد تشکر کرده: 1009
تعداد تشکر شده: 1190
انجمن آي آر ارتش

پاسخ : 7 RE وب تاریک
سلام دوستان

پیشنهاد میشه به شبکه tor متصل نشوید ولی اگر تصمیم گرفتید متصل شوید حتما نکات امنیتی را رعایت کنید و از دانلود فایل های ناشناخته به شدت خودداری کنید
گفته میشه در شبکه tor میتوان از دید دیگران پنهان شد اما امنیت یک چیز نسبی است و به هیچ عنوان نمیتوان به طور صد در صد امنیت را تضمین کرد پس بهتره جوانب احتیاط را رعایت کنید و آخرین آپدیت های اندروید یا ویندوز را نصب کنید و آنتی ویروس خود را آپدیت کنید و اگر از گوشی استفاده میکنید پیشنهاد میکنم حتما دو تا سه آنتی ویروس معتبر را نصب کنید
در ضمن دوربین جلو موبایل و وب کم لپتاب را هم پیشنهاد میشه با یک چسب برای امنیت بیشتر بپوشانید
همچنین سرعت در شبکه tor بسیار پایین است به طوری که ممکنه باز شدن یک سایت چند دقیقه طول بکشه
برای دسترسی به بیشتر سایت های شبکه tor باید اشتراک تهیه کرد که این اشتراک را نیز باید از طریق ارز های دیجیتال خریداری کرد که این موضوع باز هم استفاده از شبکه tor را دشوارتر میکند

در کل احتمالا تلاش برای اتصال به شبکه tor به جز وقت تلف کردن و به خطر انداختن اطلاعات خودتان دستاورد دیگری برای شما نخواهد

امضاي کاربر : ‌برای پیشرفت اقتصادی ایران ، نه در حرف و شعار ، بلکه در عمل حمایت خودمان را از کالای ایرانی نشان دهیمچهارشنبه 26 اردیبهشت 1397 - 22:55
نقل قول تشکر گزارش به مديريت ارسال پيام خصوصي
تشکر شده: 5 کاربر از keyvanpersiangulf به خاطر اين مطلب مفيد تشکر کرده اند: hasanali /secret /asd /cpl_historian /rubik /


تعداد ارسال ها: 5
تاريخ عضويت: 20 /9 /1396
تعداد تشکر کرده: 5
تعداد تشکر شده: 25
انجمن آي آر ارتش

پاسخ : 8 RE وب تاریک
نقل قول از hasanali
نقل قول از secret
یه سایت خریدار اطلاعات درباره ایران
http://iamjessehrenuill.onion/


سلام
دوست خوبم ممنونم که همراهی می کنید

لینگ جواب نمی دهد

ضمنآ برای جوانان خوب توضیح دهید که چگونه به تله می افتند و چگونه باید رفتار کنند که اعمالشان برابر قوانین کشور عزیزمان باشد و رفتاهایشان قانونمند باشد و دشمنان را چگونه ابتر بگذارند و....

ارادت

با تشکر دوست عزیز
اول مرور گر تور را دانلود کنید بعد برین با مرور گر معمولی نمیشه رفت
متاسفانه در ایران قانون مشخصی برای استفاده از دارک وب وجود ندارد.
با تشکر از مقاله خوبتان
پنجشنبه 27 اردیبهشت 1397 - 19:11
نقل قول تشکر گزارش به مديريت ارسال پيام خصوصي
تشکر شده: 3 کاربر از secret به خاطر اين مطلب مفيد تشکر کرده اند: asd /cpl_historian /rubik /


تعداد ارسال ها: 5
تاريخ عضويت: 20 /9 /1396
تعداد تشکر کرده: 5
تعداد تشکر شده: 25
انجمن آي آر ارتش

پاسخ : 9 RE وب تاریک
نقل قول از ludwig
دوستان اگر حتی برای کسب اطلاعات و تحقیقات وارد این فضا شدید به خیلی از چیزایی که میبینید اعتماد نکنید .
اکثر محتواهای تولید شده در این فضا SCAM هستند + در اکثر کشور های پیشرفته جرم سنگینی داره و پیگرد میشه با توجه به لایه های امنیتی شدیدی که TOR ایجاد کرده .
و طی این سالها فدرال موارد زیادی تجاوز به عنف و چایلد پورنوگرافی فروش اسلحه ، مواد باورتون نمیشه حتی فروش برده رو مورد پیگرد قرار داده .
+ اون کسانی که این صفحات رو مرور میکنند مجرم محسوب میشن . در ایران نمیدونم چنین قانونی هست یا نه که بعید میدونم ما هنوز سر قانون کپی رایت کلی از دنیا عقبیم که امیدواریم ی نگاهی بهش بشه .

در ایران هیچ قانونی مشخصی
در مورد دارک وب وجود نداره
پنجشنبه 27 اردیبهشت 1397 - 19:15
نقل قول تشکر گزارش به مديريت ارسال پيام خصوصي
تشکر شده: 4 کاربر از secret به خاطر اين مطلب مفيد تشکر کرده اند: keyvanpersiangulf /asd /cpl_historian /rubik /


تعداد ارسال ها: 5
تاريخ عضويت: 20 /9 /1396
تعداد تشکر کرده: 5
تعداد تشکر شده: 25
انجمن آي آر ارتش

پاسخ : 12 RE وب تاریک

پنجشنبه 27 اردیبهشت 1397 - 19:33
نقل قول تشکر گزارش به مديريت ارسال پيام خصوصي
تشکر شده: 4 کاربر از secret به خاطر اين مطلب مفيد تشکر کرده اند: keyvanpersiangulf /asd /cpl_historian /rubik /


تعداد ارسال ها: 1
تاريخ عضويت: 6 /4 /1397
تعداد تشکر شده: 3
[Custom_Field_Content]
انجمن آي آر ارتش

پاسخ : 13 RE وب تاریک
روش پیدا کردن سایت های دارک وب در اینترنت آزاد
برای اینکه بتوان به لیست سایت های پنهان از دید عموم دسترسی داشت، می توان با جستجو در وب کنونی نیز به این آدرس ها دسترسی داشت.

معمولا برخی از وب سایت ها، با ارسال مقالات معرفی خود در برخی وب سایت هایی که رابطه ای نزدیک از نظر کاربردی با هم دارند، سعی دارند به مخاطبین اطلاع دهند که به وب تاریک وارد شوند و از خدمات آن ها استفاده کنند.
چهارشنبه 06 تیر 1397 - 23:37
نقل قول تشکر گزارش به مديريت ارسال پيام خصوصي
تشکر شده: 3 کاربر از sepehr_me به خاطر اين مطلب مفيد تشکر کرده اند: hasanali /asd /rubik /


تعداد ارسال ها: 142
تاريخ عضويت: 24 /10 /1395
تعداد تشکر کرده: 811
تعداد تشکر شده: 617
[Custom_Field_Content]
انجمن آي آر ارتش

پاسخ : 14 RE وب تاریک
با عرض سلام لطفا یک لینک بدید که بتونیم مرورگر تور را دانلود کنیم
برای تحقیقات من در مورد کانوپی جنگنده مثل اینکه جای خوبیه
خخخخخخخخخ
پنجشنبه 07 تیر 1397 - 09:07
نقل قول تشکر گزارش به مديريت ارسال پيام خصوصي
تشکر شده: 2 کاربر از ahidk1 به خاطر اين مطلب مفيد تشکر کرده اند: asd /rubik /برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.
انجمن نظامی آی آر ارتش