نام کاربري : کلمه عبور : عضو انجمن نيستيد ! همين حالا عضو شويد . | کلمه عبور خود را فراموش کرده ام !

قوانین انجمن
متن زير قوانين آی ار ارتش هست كه رعايت اونها، برای تمام اعضا در هر سطح و درجه ای، الزامی است. بدیهی است ثبت نام و فعالیت شما در این سایت، به منزله ی تایید این قوانین است. رعایت قوانین موجب پیشرفت و بهبود انجمن خواهد شد. پیشاپیش از بذل توجه و دقت نظر شما در خواندن مطالب زیر،متشکریم.

قوانین اصلی و کلی:

در صورت رعایت نکردن قوانین اصلی ، کاربر اخراج می شود.

1- هرگونه بحث سیاسی به جز در حد خبر یا مباحث نظامی باشد اکیدا ممنوع است.

2- هرگونه اهانت به کشور، انقلاب و مسئولین چه مسئولان فعلی یا مسئولان سابق اکیدا ممنوع است.

3- هرگونه اهانت به مذاهب و بخصوص مسلمانان چه ایرانی یا در سایر کشورها و نیز اقلیتهای قومی در ایران ممنوع است.

4-هر گونه شایعه پراکنی در مورد احتمال جنگ،ساخت تجهیزات و یا اتفاقات ممنوع است.

5-از ارائه آمار و اطلاعات طبقه بندی شده و خصوصا محرمانه درباره نیروهای مسلح کشور جدا اجتناب کنید.

6- عضویت با آی پی جعلی و جا زدن خود بجای فردی دیگر و بیان حرفهای ضد انقلاب باعث مسدودیت همیشگی و در صورت لزوم مشخصات و آی پی شما در اختیار مسئولین انتظامی و امنیتی کشور قرار داده خواهد شد!

7-هر گونه فحاشی به کاربران،مدیران و... اکیدا ممنوع است.قوانین عمومی:

1-نام کاربری:تمامی کاربران در هنگام ثبت نام از کلمات مناسب به عنوان نام کاربری خود استفاده کنند،استفاده از کلمات نامناسب خارجی و یا بی مفهوم جدا خودداری کنید.ضمنا هر کاربر یکبار حق عضویت دارد.

2-آواتار یا عکس پروفایل:در انتخاب آواتار دقت کنید تصاویری که انتخاب می کنید مفهوم شخصیت و منش شماست لذا از قراردادن آواتارهای نمادهای غربی یا تصاویر شخصیت های خارجی یا تصاویری که به موضوع انجمن مربوط نمی شود جدا خودداری کنید.

3-امضای کاربر:امضا هر فرد نمایانگر هویت اوست.حتما در امضاهاتون از جملات مناسب و خوب استفاده کنید و اگر عکس میگذارید تصاویر مناسب با انجمن باشد.ضمنا از قرار دادن نماد های غربی یا عکس ها و موضوعاتی که به انجمن مربوط نمی شود یا هر گونه تبلیغات متنی و تصویری جدا خودداری کنید.

((مهمان عزیز این جزئی از قوانین انجمن آی ار ارتش می باشد لذا پس از عضویت حتما بخش قوانین انجمن را به طور کامل و با دقت مطالعه نمایید،ضمنا ایمیل را به طور صحیح وارد نمایید لذا برای تایید عضویت نیاز می باشد.))انجمن نظامی آی آر ارتشسايت نظامي آي آر ارتش در مرداد ماه سال 1391 تاسيس و براي بالابردن معلومات نظامي پارسي زبانان جهان راه اندازي شده است.اين سايت به هيچ ارگان دولتي و نظامي وابسته نيست و کاملا شخصي مي باشد.تمامي حقوق مطالب براي سايت آي آر ارتش محفوظ مي باشد.
ضمنا کپي برداري از مطالب انجمن و سايت با ذکر منبع باعث خوشنودي ماست.ضمن عرض خوش آمد گويي ، با توجه به کاربر محور بودن انجمن ، براي ارتباط دوستانه ميان اعضا و استفاده از امکانات انجمن لطفا ثبت نام کنيد.