نام کاربري : کلمه عبور : عضو انجمن نيستيد ! همين حالا عضو شويد . | کلمه عبور خود را فراموش کرده ام !

قوانین انجمن
متن زير قوانين آی ار ارتش هست كه رعايت اونها، برای تمام اعضا در هر سطح و درجه ای، الزامی است. بدیهی است ثبت نام و فعالیت شما در این سایت، به منزله ی تایید این قوانین است. رعایت قوانین موجب پیشرفت و بهبود انجمن خواهد شد. پیشاپیش از بذل توجه و دقت نظر شما در خواندن مطالب زیر،متشکریم.

قوانین اصلی و کلی:

در صورت رعایت نکردن قوانین اصلی ، کاربر اخراج می شود.

1- هرگونه بحث سیاسی به جز در حد خبر یا مباحث نظامی باشد اکیدا ممنوع است.

2- هرگونه اهانت به کشور، انقلاب و مسئولین چه مسئولان فعلی یا مسئولان سابق اکیدا ممنوع است.

3- هرگونه اهانت به مذاهب و بخصوص مسلمانان چه ایرانی یا در سایر کشورها و نیز اقلیتهای قومی در ایران ممنوع است.

4-هر گونه شایعه پراکنی در مورد احتمال جنگ،ساخت تجهیزات و یا اتفاقات ممنوع است.

5-از ارائه آمار و اطلاعات طبقه بندی شده و خصوصا محرمانه درباره نیروهای مسلح کشور جدا اجتناب کنید.

6- عضویت با آی پی جعلی و جا زدن خود بجای فردی دیگر و بیان حرفهای ضد انقلاب باعث مسدودیت همیشگی و در صورت لزوم مشخصات و آی پی شما در اختیار مسئولین انتظامی و امنیتی کشور قرار داده خواهد شد!

7-هر گونه فحاشی به کاربران،مدیران و... اکیدا ممنوع است.قوانین عمومی:

1-نام کاربری:تمامی کاربران در هنگام ثبت نام از کلمات مناسب به عنوان نام کاربری خود استفاده کنند،استفاده از کلمات نامناسب خارجی و یا بی مفهوم جدا خودداری کنید.ضمنا هر کاربر یکبار حق عضویت دارد.

2-آواتار یا عکس پروفایل:در انتخاب آواتار دقت کنید تصاویری که انتخاب می کنید مفهوم شخصیت و منش شماست لذا از قراردادن آواتارهای نمادهای غربی یا تصاویر شخصیت های خارجی یا تصاویری که به موضوع انجمن مربوط نمی شود جدا خودداری کنید.

3-امضای کاربر:امضا هر فرد نمایانگر هویت اوست.حتما در امضاهاتون از جملات مناسب و خوب استفاده کنید و اگر عکس میگذارید تصاویر مناسب با انجمن باشد.ضمنا از قرار دادن نماد های غربی یا عکس ها و موضوعاتی که به انجمن مربوط نمی شود یا هر گونه تبلیغات متنی و تصویری جدا خودداری کنید.

((مهمان عزیز این جزئی از قوانین انجمن آی ار ارتش می باشد لذا پس از عضویت حتما بخش قوانین انجمن را به طور کامل و با دقت مطالعه نمایید،ضمنا ایمیل را به طور صحیح وارد نمایید لذا برای تایید عضویت نیاز می باشد.))انجمن نظامی آی آر ارتش