آی آر ارتش

متفاوت ترین سایت نظامی در ایران

ثروتمندترین سردار سپاه پاسداران + سند

29 / 04 / 1392 | 12:12 | 4230 بازدید

طبق مستندات بسیار، "سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی" ثروتمندترین سردار سپاه در جمع سرداران شاغل در سپاه است.

سردار قاسم سلیمانی

در سال‌های اخیر و در پی شکل‌گیری تحولات منطقه‌ای و چرخش موازنه به نفع ایران دشمنان کشور اسلامی ایران درصدد برآمدند تا با تهدید یکی از سرداران سپاه پاسداران انقلاب‌اسلامي به نام "قاسم سلیمانی" که فرماندهی "نیروی قدس سپاه" را برعهده دارد به ایجاد خط خبری منفی علیه نظام جمهوری اسلامی بپردازند.
در همین زمینه شبکه‌های مهم خبری از جمله "بی‌بی‌سی"، "العربیه" و دیگر رسانه‌های غربی و منطقه‌ای با دامن زدن به موضوع جنجالی و البته کذب دخالت "نیروی قدس سپاه" به فرماندهی "حاج قاسم سلیمانی" در تحولات اخیر منطقه در خطی مشترک این حق را به مطرح‌کنندگان طرح ترور "سردار سلیمانی" دادند که ترور کسانی مثل وی را مباح و حتی واجب جلوه می‌دادند.
در این راستا مخاطبان و کارشناسان داخلی و بین‌المللی نیز با موضع‌گیری به موقع خود با این "موج رسانه‌ای" به تقابل پرداختند.
"سردار قاسم سلیمانی" که از مهم‌ترین فرماندهان سپاه به شمار می‌رود نیز در سخنرانی خود در اجتماع 50 هزار نفری بسیجیان کرمان گفت: با این تهدیدات، رعب بر ما حاکم نمی‌شود و از خدا می‌خواهم "شهادت" در راه خودش را به دست دشمنان دین، نصیب من بگرداند، از خدا می‌خواهم به عنوان یک سرباز، در راه آرمان‌های "اسلام" که هر یک به تنهایی ارزش فدا شدن دارند، افتخار شهادت نصیبم کند.

سردار قاسم سلیمانی

وی افزود: اگر میلیون‌ها انسان در این راه شهید شوند، ارزش دارد، امام(ره) در وصیتنامهٔ خود فرمودند: ملت ایران که جانم فدایشان باد....  حال، جان من به عنوان سربازی کوچک، چه ارزشی دارد که دشمن تهدید به ترور می‌کند، این تهدید نیست، کمک به شوقی است برای فرزندی که از مادر دور افتاده است.
"سرلشکر سلیمانی" همچنین در ادامه گفت: اسرائیل به عنوان سگ هار آمریکا، از گروه کوچک حزب‌الله لبنان که منسجم، متوکل؛ مستحکم و مؤمن است، شکست خورد و هیمنهٔ آمریکا و اسرائیل در منطقه شکسته شد.
 
واكنش جوانان و فعالان فضای مجازی به طرح ترور سردار سلیمانی
بعد از راهپیمایی روز 13 آبان 1390 که در آن بسیاری از جوانان و نوجوانان با امضای طوماری خواستار پیوستن به "سپاه قدس" ایران شدند، در جدیدترین اقدام تعداد زیادی از کاربران شبکه‌های اجتماعی و همچنین وبلاگ نویسان در حمایت از "فرمانده نیروی قدس سپاه" تصویر پروفایل خود را به تصویر وی تغییر دادند. در "شبکه‌های اجتماعی" پرمخاطب و فعال مثل "فیس‌بوک" و "گوگل‌پلاس" و "سایت  افسران جوان جنگ نرم" و شبکه‌های اجتماعی "ارزشی‌ها و سنگری‌ها" نیز  مشاهده می‌شد تعداد زیادی از کاربران آن‌ها در حمایت از "فرمانده نیروی قدس سپاه" به جای تصویر خود تصویر وی را گذاشته‌اند تا در یک معنا بگویند همه آن‌ها پشت این "فرمانده سپاه" هستند.
روزنامه انگلیسی گاردین هم در مقاله‌ای نوشته بود: «قدرت و وجهه قاسم سلیمانی به عنوان کسی که قدرتمندترین بازیگر عرصه منطقه است، در سه سال گذشته افزایش یافته است.»


همه دارایی سردار سلیمانی
دارایی‌های فرمانده دلاور نیروی قدس سپاه متشکل از میلیون‌ها قلب عاشق و شیفتگان شهادت  است که با هیچ میزانی قابل قیاس و قیمت گذاری  نیست.
دل میلیون‌ها دلداده کوی شهادت همراه اوست، همان دل‌هایی که به رهنمودهای امام خود حضرت روح‌الله (ره) اعتقاد قلبی دارند آنگاه که فرمود : ملتی که شهادت دارد اسارت ندارد.
جوانان برومند و ولایت مدار ایران اسلامی هنوز رشادت‌های این سرداران مخلص را به یاد دارند و آن را سینه به سینه و نسل به نسل منتقل خواهند کرد. ملتی که در قاموس خود شکست را پذیرا نیست و شهادت را دروازه‌ای به سوی بهشت موعود می‌داند هیچ‌گاه از شنیدن تهدیدهای پوچ و تو خالی مزدوران استکبار هراسی به خود راه نداده و نخواهند داد.
موج مجازی حمایت از سردار سلیمانی در یک جمله اوج حمایت خود را از این سرباز فدایی ولایت به جهانیان و به ویژه به دشمنان قسم خورده ایران و ایرانی نشان دادند و آن جمله این است: « آخرین بسیجی خامنه‌ای که به آن دست خواهید یافت حاج قاسم ماست، همه ما را ترور کنید.»
نامی که لرزه بر اندام دشمنان اسلام می‌اندازد و همیشه  مایه هراس و وحشت آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها است. جمله معروفی که از شیمون پرز در وصف هیمنه سردار تیزهوش ایران آمده نشانه همین ترس و واهمه است.
"شیمون پرز: خاور میانه روی انگشت ژنرال قاسم سلیمانی می‌چرخد".
مردان کاخ سفید آنقدر از او می‌ترسند که در میان لیست محرمانه خود نام او را به عنوان مهم‌ترین مانع پیشرفت‌های آمریکا در جهان علناً فریاد می‌کشند و از کنگره می‌خواهند طرح ترور حاج قاسم را رسماً تصویب و ابلاغ نمایند. این عصبانیت با این جملات ترسیم می‌شود که: «قاسم سلیمانی بسیار سفر می‌کند... تکان بخورید... تلاش کنید او را بکشید».
هر کسی او را دیده، شیفته حجب و حیای عجیبش می‌شود. انگار نه انگار که او لرزه به اندام بزرگ‌ترین ابرقدرت جهان انداخته است و این‌ها همه مشخصه یک بسیجی شیفته ولایت است.
از این بسیجیان ما در ایران کم نداریم ولی اگر قرار باشد صیاد دل بسیجیان این بار نیز اسیر کینه خفاشان شود تمام فرزندان 13 ساله ایران زمین، حاج قاسم‌هایی می‌شوند که خواب خوش را از مردان کاخ روسیاه، سفید می‌ربایند.

منبع:باشگاه خبرنگاران


محمد على رضوى محمد على رضوى در تاريخ 6 سال پیش گفته:
سلام من جان در راه سردار فداع ميكنم هر روز به ياد سردار چشم به اين دنيا از خواب باز ميكنم جان ما در راه اسلام هيچ ارزشى ندارد جان براي هر كس خيلي ارزش دارد ما جان را ميديم تا جان ديگري در آن دنيا بگيريم.
كلنا عباسك يا زينب.
ندا ندا در تاريخ 6 سال پیش گفته:
اینقدپشت سردارماحرف دربیارین که بترکین!هیجوری نتونستین زمین بزنین حالادارین اینطوری سندسازی میکنین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ : :|||| متن رو خوندین؟
اریا اریا در تاريخ 6 سال پیش گفته:
ازاین که حاج قاسم سلیمانی خوب داره پول بی زبون و ما رو برای دفاع از کسایی خرج میکنه که به ناموس 13 ساله وطنمون رحم نکردن قدردانی میکنم و از دوستانی که به جنگ ستارگان علاق دارن هم قول میدم بعد قاسم سلیمانی نوبت جعفری میشه پس منتظر افسانه دومتون هم باشید امثال این حاجی ها در برابر تیمسارهای مثل نادر جهانبان عددی نبودن خواهشا زیاد گنده نکنید با تشکر
پاسخ : هر کس جایگاه خودشو داره...شما اگر درست فکر کنید میبینید ایران داره با استفاده از دشمن قدیمیش که البته بیشترشون الان شیعه هستند و دوست ما در خاک یه کشور دیگه بر علیه کشورمون می جنگند...اگر امثال حاج قاسم ها و همین عراقی های شیعه نبودن شما الان تو کشورت مثل عراق بود و اینترنتم نداشتی بیای این هجویات رو تحویل ما بدی
سعید عزیزی سعید عزیزی در تاريخ 7 سال پیش گفته:
من دان 2تکواندو دارم چندبارقهرمانی ایران دارم ارزومه روزی در صف لشکر سردار باشم
محمود محمود در تاريخ 7 سال پیش گفته:
نظری راجع بهش ندارم البته سکوت رو ترجیح میدم...
تاریخ خود بهترین قضاوت کنندست..
پاسخ : مطمئنا تاریخ به حاج قاسم ها عشق میورزه و همچون سورنا ها به عنوان بهترین سردار ها شناخته خواهد شد
انصار اباعبدالله انصار اباعبدالله در تاريخ 7 سال پیش گفته:
آنزمان که دشمنان به کودکانشان نفرت ازتشیع رامی آموختند....پدران ومادران ما به ما شورحیدرکرار میخوراندند.ودوستی با اهل بیت را با خون ما درآمیختند.وحال غیرت علوی و کینه دشمنان در مقابل هم است.ومیتازیم تا پرچم علی ابن ابیطالب راتا هفت آسمان بالا ببریم تا جهانیان علی راآنگونه که هست بشناسند.واین شروع انقلاب مهدی صاحب زمان میشود انشاالله.یاعلی.
علی علی در تاريخ 7 سال پیش گفته:
با سلام . من کسی هستم که از نزدیک با این اولیاا...در ارتباط بوده و حتی با خانوانده شان نیز آشنایی کامل دارم . خدا شاهد است که حرفتان درست بوده و از مال دنیا صاحب یک سری وسایلی هستند که عقب یک وانت نیسان جا شده و خالی هم می ماند. شیر مرد دیار ایران زمین بار سبک دنیوی و سنگین اخروی دارد.
سرباز سرباز در تاريخ 8 سال پیش گفته:
هر کجا که علی زمانت گوید با توهستم
ابوالفضل منتظر مهدي ابوالفضل منتظر مهدي در تاريخ 9 سال پیش گفته:
قطعأرهبر انقلاب بخاطر داشتن فرمانده اي چون حاج قاسم سليماني به خود مي بالد.
رهبرم. به تو تبريك ميگويم بخاطر داشتن چنين فرمانده اي
فاطمه قنبری فاطمه قنبری در تاريخ 9 سال پیش گفته:
خدا حفظش کنه
نظر بگذارید
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
# ذخیره‌ی تصویر